Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit ajánlanál Londonban?...

Mit ajánlanál Londonban? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Ha üzleti útra mennél Londonba, ahol lenne egy szabad délutánod, valamint a következő napod is szabad lenne délig, akkor mit néznél meg? Voltam már Londonban munkaügyben, de sosem volt egy perc szabad időm sem, konferenciatermen kívül mást nem is láttam. Néztem az interneten a programlehetőségeket, csak az a baj, hogy minden nagyon érdekel. Épületek, múzeumok, szórakozás, érdekességek, egyszerűen minden. Ha ajánlanod kellene valamit, amit te láttál, és tapasztalatból tudod, hogy nem szabad kihagyni Londonban, akkor mi lenne az? Személyes vélemény érdekel.
2017. febr. 20. 19:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Voltál már/ mikor mész, kérdező?

Én nem a reformátusokkal tölteném el az időt...

Hanem a Buckingham P. elől indulnék egy túrára a White Hall, Lancaster House, Clarence House, St. James's Palace vonalon a Piccadilly irányába, ill. a Downing Str. 10-et is beiktatnám.

A metró Green Park-i Green Park megállójától minden nap 11-től ingyenes idegenvezetés indul az Undiscovered London szervezésében spanyol és angol nyelven.

(A végén 5-10 fontot illik adni, tényleg jók.)

2017. ápr. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A London Eye alternatívájaként felmehetsz a St. Paul-ba (20 font, de megéri), a Walkie Talkie toronyba, a Shardra v. teljesen ingyenesen a Regent's Parkban lévő Primrose Hillre. A Monument-et is megmászhatod, de az nem 'első körös' látnivaló, úgyhogy nálad valószínűleg kimarad.

Ha a Towert meg szeretnéd nézni, a Globe Színház, a Tate Modern, a Tower Bridge, a St. Pauls, a Bank (of England) van a környéken, távolabb az East End.

2017. ápr. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
11.: Zsír ingyenes lehet 10 Fontért, nem te csinálod véletlenül?
2017. ápr. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
2015-ben 17 Font volt egy Cambridge - London return vonatjegy, csakúgy összehasonlításként az árakhoz és az "ingyenes" idegenvezetésekhez.
2017. ápr. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!