Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország, Triest/Trieszt...

Olaszország, Triest/Trieszt közelében nevezetességek? Pár órás útnyi távolság is belefér.

Figyelt kérdés

múlt nyáron velencébe utaztam,és egy nagyon kedves hölgy ült mellettem a buszon,nagyon nagyon jót beszélgettem vele,viszont csak a kereszt nevére emlékszem,illetve arra,hogy triesztnél szállt le,és hogy onnan megy még tovább mert valahol arrafelé lakik a férjével. Sajnos a település neve nem maradt meg a fejemben,csak annyi ,mintha azt mondta volna,hogy van ott egy nagyobb domb/kisebb hegy amin valamilyen emlékmű van,talán kastély,vagy egy kegyhely... most nyáron megint tervezek olaszországba utazni,és nagyon szeretnék vele találkozni,mert nagy hatást gyakorolt rám. Abban reménykedem,hogy esetleg ha a helynév már megvan megtudom találni facebookon. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!!

19/L



2017. márc. 6. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Te most tulajdonképpen mit keresel?ezt a nőt,vagy az erdekel mit lehet megnezni a környéken!Az elsőbe nem tudok segiteni,a masodikban viszont annal inkabb!Mondjuk jo lenne ha leirnad igazabol mi az ami érdekel(varosnezes/tengerpart/barlangok stb..)
2017. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Triest önmagaban is nagyon szep. A strand kevesbe fogott meg, a var viszont nagyon latvanyos.


Amit mindenkeppen ajanlok es igazan gyönyörü, az a Habsburgok altal epitett Miramare kastely. Erdemes idegenvezetest igenybe venni, mert tenyleg erdekes. Szerencsesnek mondhatom magam, hogy rengeteget utazunk es nagyon sok szep helyet lattam, de a Miramare kastely egy igazan kiemelkedö latvany es elmeny volt szamomra.

2017. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első világháborús emlékmű van egy dombon itt, nem messze Trieszttől. Ronchi dei Legionari

[link]

2017. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagyis pontosan Redipuglia a neve a helynek, rengeteg magyar katona sírhelye.
2017. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!