Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsón, hogyan lehet nyaralni,...

Olcsón, hogyan lehet nyaralni, valami módszer esetleg?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szeretnénk nyáron elmenni nyaralni Olaszországba és hát nézegettük a Szállás.hu-t meg a Trivagot meg ilyeneket de azt mondták ezek drágák és meglehet oldani olcsóbban ezt az egész dolgot de én nem igen tudom , hogy hogyan lehetne esetleg valami ötlet, hogy min és , hogyan lehet soróloni aki kicsit tapasztaltabb gondolok itt arra, hogy mivel érdemes menni , hol érdemes megszállni meg ilyenek. Ja igen azt nem írtam de Velence lenne az úti cél és valamint Róma és Milánó

2017. márc. 21. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Írtam privit :)
2017. márc. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szallasson tudsz sokat sporolni ha pl kanapészörfözöl.......viszont olaszorszag legdragabb varosaiba nagy spórolásra ne szamits!
2017. márc. 22. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!