Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tapasztalatok barátokkal való...

Tapasztalatok barátokkal való nyaralással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok. :)

Voltunk mar barátokkal a Balatonnál, idén viszont Horvátország felé vennénk az irányt. Kocsival utaznánk, a szallas már le van foglalva.

Érdekelnének a tapasztalataitok a külföldi nyaralásokkal kapcsolatban, ahova nem a családdal, hanem barátokkal mentetek.

Jó tippek, tanácsok is jöhetnek (lopások, autópályán utazás stb.).



2017. jún. 17. 01:45
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem jó, nálunk mindig összeveszés volt, mert x ezt nézné meg, y azt, z amazt és sértődés meg hiszti.


Ha valakinek nem volt kedve valamihez, akkor is hiszti.

2017. jún. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

:DDD

Nyilvan arra gondoltam, hogy mennyire jellemzoek arra fele a lopasok strandon. :D

De aranyosak voltak a valaszok. :D

Egyebkent koszonom a valaszokat.:)

2017. jún. 18. 15:05
 13/17 A kérdező kommentje:
Valoban ez az autopalya sem volt egyertelmu, dugokra gondoltam, vagy eszetlenul veszelyesen szaguldozo soforokre. :D
2017. jún. 18. 15:06
 14/17 anonim válasza:

Jesszus kérdező... És te még szabadlábon vagy ennyi ésszel?


Dugók mindenhol lehetnek. Mint ahogy lopások a strandon és száguldozó autósok is. Neked most totál komolyan kérdezem: Hányas iq-d lehet????

2017. jún. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Túl sok baráttal ne utazzál egyszerre, mert akkor nem tudjátok összehangolni a nézni valókat. Elég ha csak 3-an mentek. De én csak másodmagammal szeretek kirándulgatni.
2017. jún. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam bele, hogy ez is problema lehet, hogy ahany ember, amnyifele megy. :)

Mindenesetre koszonom a valaszokat!

2017. jún. 19. 20:13
 17/17 anonim ***** válasza:
Mi ha nagyobb társasággal megyünk, előre fixáljuk a programot, és ahhoz tartjuk magunkat (pl. egy körutazás, pláne ha szállások vannak foglalva). Amúgy pedig nem vagyunk összenőve, gyakran megesik, hogy szétválunk időlegesen (pl. valaki elmegy várost nézni, valaki marad a strandon, stb.)
2017. jún. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!