Kezdőoldal » Utazás » Európa » Albániával kapcsolatban...

Albániával kapcsolatban vélemények tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sarande-ra megyünk és kíváncsiságból nem feltétlen arról a helyről hanem magáról az országról vélemények??

2012. máj. 8. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ha nem ijedtek meg egy kis rendezetlenségtől, akkor piszkosul fogjátok élvezni. Saranda egyébként kilóg az ország városainak soraiból abban a tekintetben, hogy odafigyelnek rá és viszonylagos rend van.


Maga az ország azért jó, mert kicsit megállt benne az idő. Kezdi utolérni a globalizáció, de még lépten-nyomon tetten érhetők a hagyományok. Egy kicsit más világ, egy kicsit időutazás - én piszkosul élveztem!


Meg kell azonban jegyeznem, hogy az országban minden, ami szép, az természetes eredetű - amihez az ember hozzányúlt, az jellemzően, néhány üdítő kivételtől persze eltekintve, csúnya.


Szerintem baromi jó hely összességében :)

2012. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. máj. 8. 18:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne Albánia, vonattal hogyan tudok el juttni? pl. Beogradból vagy Skopjeből?
2012. máj. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

meg fogsz lepődni hogy ott mennyivel másak az emberek! ugyan ugy meg vannak a problémái mint itthon az embereknek,csak ők nem alkoholba meg drogba,esetleg öngyilkosságba keserednek el végleg,hanem nézik a dolgok napos oldalát. és énekelnek táncolnak,nevetgélnek! az utcán sem látni már a szemnek kellemetlenül alulöltözött tinilányokat, pedig gyönyörüek ott a lányok&nők és normálisan fel vannak öltözve! mivel az albánok nem nagyon szoktak alkoholt fogyasztani,(ha mégis akkor nagyon keveset,) ezért ott a kávézás a menő,és olyan hangulatos kávézók vannak,hogy ott tudnál ülni egész nap! gyönyörü hegyeik vannak!!! és isteni a kaja! komolyan!! ha nem szereted anyira a különleges,keleti kajákat,akkor eszel egy hamburgert,és ámulni fogsz milyen ISTENI! meg a pékségek...... csak abbol indulj ki hogy itt is mennyi albán pékség van és milyen jók! na ott 1000szer jobbak! télleg csak ajánlani tudom a helyet,nekem kellemes csalódás volt:)

ja meg még az is,hogy ott nem ciki sem a hazaszeretet sem a néptánc még a fiatalok körében sem,és ez is tök hangulatossá teszi a helyet,hogy annyira gondmentesnek és boldognak tünnek,hogy még az utcán is képesek dalra fakadni,vagy táncolni egyet,ha ugy tartja kedvük!

2012. júl. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
még mindig utolsó vagyok...... nekem volt szerencsém Albániábát és Kosovot is megismernem,és én inkább Kosovot tudom ajánlani,ha valami igazán különlegesre vágsz! Mert albánia sokkal modernebb,ott már olyan modern éttermek vannak hogy olyan még pesten sincs! kosovoban viszont annyira megállt az idő! lenyűgöző! én ott sokkal jobban élveztem a dolgokat,sokkal különlegesebb,szerintem!
2012. júl. 8. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
érdekes érdekes...köszönöm nagyon jó ezeket hallani mert ami azt illeti nem nagyon vagyok oda az ötlet ért amit a család vetett fel,hogy oda mennénk , de most esetleg Bulgária jött még szóba.. ott már voltunk , gyönyörű imádtam,legszívesebben oda mennék vissza, és még Albánia is esélyes és ,hogyha az lesz a döntés bízom bennem,hogy hasonló tapasztalatokkal jövök haza :)
2012. júl. 14. 19:54
 7/7 anonim ***** válasza:
2012. júl. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!