Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tudtok ajánlani Trogirban,...

Tudtok ajánlani Trogirban, vagy a környékén (kb. tőle 10 km-re lévő) szép, tiszta vizű strandokat?

Figyelt kérdés

Augusztusban Trogirba megyünk nyaralni. Sok jót hallottam a városról, de a strandok viszont betonozottak (elvileg). Trogirt egy híd köti össze a Ciovo-szigettel, amin viszont sok szép strand van. Aki már járt ott, tudna nekem mondani jó strandot? Nem fontos nekünk, hogy homokos legyen, leginkább az kristálytiszta partokat keressük.

Még arra lennék kíváncsi, hogy milyen hőmérsékletű az tenger ott? Vagy a közelben lévő városoknál?

Köszönöm előre is a válaszokat! :)



2017. júl. 7. 17:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Javítanám a kérdésem, mert rosszul tettem fel: * (Trogirtól max. 10 km-re lévő strandok)
2017. júl. 7. 18:00
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi ciovo szigeten nyaraltunk.Egy jó strandot sem találtunk a szigeten,mind betonozott volt.A szigetre a fel és a lehajtás kocsival egy rémálom,mert a híd ami 2x1 sávos egész nap be van dugulva a rengeteg autótól.Kb 1'5 óra a szigetre a fel vagy le hajtás.Kishajóval mentünk át Trogirba várostnézni és Omisba mentünk egyszer fürdeni.Omisnak eszméletlen jó a strandja,meleg és homokos.Amúgy mindenhol nagyon hideg volt a tenger.Ami zavaró volt az a közeli hajógyárból jővő nagy zaj és a repülők zaja.
2017. júl. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szigeten (Ciovo) van több kis eldugott fürdőhely a partmenti út mellett, ezek általában kavicsosak. Mondjuk az Omis-i stranddal tényleg nem veszik fel a versenyt. A tenger ilyenkor júliusban már tök jó hőmérsékletű szokott lenni fürdéshez. A víz pedig mindenhol tiszta szokott lenni Horvátországban lévén nem homokos a part a legtöbb helyen, hanem kavicsos.
2017. júl. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. júl. 8. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!