Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből lehet egy hetet...

Mennyiből lehet egy hetet nyaralni Görögországban?

Figyelt kérdés
Egy szemely kb mennyibol tud elmenni nyaralni Görögországba. Most nem is annyira a részletek érdekelnek hanem az összeg. Egy kb átlag keresetű személy tud nyaralni 140.000forintbol? Ezt arra ertem hogy nyilvan nem a legdragabb szallast valasztja

2017. júl. 8. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! 140.000 ft elviekben elégnek kell lennie, szállást és ottlétet belevéve, kis ügyességgel kijön belőle az oda-vissza út is!

Én szezonban nyaraltam 2 éve 19euro/fő/éj az nincs 6000ft egy éjszaka. Az út 20ezer ft volt busszal oda vissza. Az ellátás az ki mit vesz ki hol eszik. Ahol én voltam ott olyasmi árak vannak mint itthon.

Olimpyc beach-en voltam, nem a legszebb a part de lehet menni kirándulni. A szállás nagyon szép volt és tiszta, magyar tulajjal aki segített bármiben, intézte a kirándulást, tudta mi hol olcsó.


Amúgy kettő teljes hetet voltunk kint (így a busz drágább volt két hetes felár miatt nekünk de amúgy 19900 lett volna csak) minden este a kettő hétben étteremben vacsiztunk, mindent megvettünk ami tetszett( szobrok, szappanok szatyorszàm) kétszer voltunk kirándulni is. Végigettük az édességboltokat is, minden féle kajákat megkóstoltunk ami itthon nincs pl az olivabogyókat meg a feta sajtokat is.

Fejenként a két hét alatt 100ezret költöttünk de tényleg lux módon éltünk addig.

2017. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%
Buszos utazásokat fillérekért ki tudsz fogni, 140ből simán. :)
2017. júl. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi júniusban voltunk Athénben 4 napot, a repjegy 20eFt volt, a szállás 4*-os hotelben 6eFt/nap, a svédasztalos reggeli 2eFt. Elbsuzoztunk kb 20eurót.

A több ikaját azért nem mondom, mert tőled függ, drága étteremben eszel-e vagy talponállóban, esetleg boltban.

Ez alapján nekünk vacsi nélkül 82eFt lett volna fejenként az egy hetes költségünk. De ez mondom, 4 csillagos medencés hotellel volt.

Kötve hiszem, hogy egy lepukkant apartmanban kellene 140 ezer bárhogyan is.

2017. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!