Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliai "álom" de hogyan...

Angliai "álom" de hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés

Szeretnek kimenni angliaba , most hogy ugynezki a Brexitbol nem igazan lessz semmi , megnyugodva mennek ki munkat vallalni .


De megis mennyire szamoljak ?


Repulojegytol es szallastol eltekintve es csak egy minimumot szeretnek tudni , mi az a minimum ami a megelhetest jelenti kint ? ( kaja , kozlekedes , valami fele pappirok ? ) Egyenlore London a cel ,de amint lehetoseg lessz elmenek kicsit eszakabra ,(akar Liverpool ig is ) a jobb megelhetoseg erdekeben . Velemenyekre vagyok kivancsi es tapasztalatokra ,illetve egy minimum osszegre amit ossze kell gyujtsek ithon (repullojegyet es szallast nem bele szamolva !) ahoz hogy az elso fizetesig huzzam ki valahogy !



2017. júl. 10. 08:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi a vegzettseged/kepzettseged? Mert sok kerdesedre a valasz erosen fugg attol, hogy mennyi lesz az az elso fizetes.

Plusz nyilvan nem mindegy mivel vagy hajlando beerni, kulon lakas kell Londonon belul, vagy lakotarsakkal kulvarosban...

2017. júl. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mennyi kell, hogy az első fizetésig kibírd? Repjegy és szállás nélkül.

Akkor csak egy kicsivel számolj többet mint amennyivel itthon is elvagy. Ugyanis az ételek nem sokkal drágábbak. Az utazásra úgy számolj, hogy busszal egy napijegy ~£5 amivel egész nap jarkálhatsz. Ha mégis kevés lenne a pénzed, a vegetálás is simán megoldható. Iceland-ban kapsz £1-ért egy pizzát amivel simán jól lehet lakni és finom is. Vagy másfél kilós fagyasztott sültkrumpit is kapsz már £1-ért. Nem olyan mint az otthoni, de ezek legvégső esetekben tökéletesek.

2017. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Koszonom nagyon szepen Mindenkinek !!!!! A vegzetsegemre valaszolva , video editor kent szeretnek elhelyezkedni , de grafikus-designer munkat is elvallalnek ! Lattam is par nagyon kedvezo allashirdetest , 2000-7000 ₤ kozotti fizetesek vannak ezen a palyan , a hazat ugyeterveztem semmikep se Londonba , sokkal inkabb valahol eszakabra ( Birmingham , Liverpool ) vagy kisvarosok , olcsob szalas miatt ! Persze igazabol az elindulastol felek kicsit hogy az elso par honap legyen fejben is okes ! ithonrol nehezebb felretenni de megprobalok amennyit csak tudok , de ezert is kerdeztem kb mikre szamithatok anyagi teren !
2017. júl. 10. 12:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Sok sikert!
2017. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!