Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki volt már Zakynthoson?...

Ki volt már Zakynthoson? Tényleg annyira veszélyesek ott az utak?

Figyelt kérdés

Most készülünk oda augusztusban és hát elég sok oldalon találkoztam olyan infokkal, h rengeteg baleset történik (igaz főleg motorosok esetében). Tervezünk kocsit bérelni, párom gyakorlott sofőr, de azért kicsit parázok..

Ki volt már járt már ott? tényleg annyira szörnyű a vezetési stilus?



2017. júl. 21. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Ha gyakorlott vezető a férjed, semmi gondja nem lesz, sőt, valószínűleg élvezni fogja az utakat.
2017. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elég brutál volt ahogy a buszsofőrök vezettek ott, szinte veszélyt nem ismerve nyomta neki, de én szeretem ezeket a helyzeteket, így élveztem is a reptér -> szálloda utat :)
2017. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :) kedves 2.válaszolo, ti vetettek ki kocsit is?
2017. júl. 21. 16:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem engem kérdeztél, 1. vagyok, igen, mi béreltünk autót több napra. Én nem éreztem borzasztónak az autózást. De tény, az én férjem edzett vezető, jól is vezet, ő élvezte nagyon.
2017. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Nem vettünk ki kocsit, mert volt fizetve az utazással együtt, a reptérről vitt minket a busz a szállodába.
2017. júl. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerpentineken rengeteg baleset van es az út széle tele van ilyen "emlékdobozokkal".Úgy vezetnek mint az állatok amúgy.Mindenképpen egy nagyobb biztonságos autóval menjetek,mert az autóbérlés egy vagyon(vagy még több)a robogó,quad meg kész öngyilkosság Zakynthoson.
2018. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Na, azért egyáltalán nem olyan vészes. Tény, hogy rendkívül keskenyek az utak, de azért normális keretek között nem lesz semmi baj. Figyelni kell. A szerpentineken a buszsofőrök minden kanyar előtt veszettül nyomják a dudát, hogy hallják a szembejövők és vigyázzanak. Mi robogóval és kvaddal mentünk, nem volt semmi probléma. Ha nincs megszokva a kanyargós út, nem is mersz gyorsan menni. Szerintem nem kell ráparázni.
2018. jan. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!