Kezdőoldal » Utazás » Európa » Juliusban és oktoberben...

Juliusban és oktoberben ugyanannyiért jutnék el a Kanári Szigetekre?

Figyelt kérdés

Sok helyen olvastam, hogy érdemes még szeptember vége - oktober körül oda menni nyaralni, mert jóval olcsóbb, és az idő sem rossz. Ennek ellenére Kb most augusztusra ha nézelődök 600-800€ ba kerül per fő, és szinte ugyanennyi oktober első hetére is..

Német utazási irodákat nézek egyébként. Tenerife lett volna a cél, de most már bizonytalan vagyok, hogy hova menjunk el, ahová meg is éri, és még strandolni is jó idő van..Ötleteket szívesen várok, Egyiptomot mellőznénk.


2017. júl. 26. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon benéztél.

Július-augusztus a legdrágább időszak. Október elejétől az őszi szünetig egészen olcsó, majd novembertől dec közepéig nagyon olcsó a Kanári.

Igaz, én akkor sem mennék irodával, ha pisztolyt ffognának a tarkómhoz. Szóval csak a saját szervezésű szállás és repjegy árak alapján mondom ezt.

De még egy apró közbevetés. Miért nem mész pl novemberben oda, amikor itt tré idő van? Októberben meg elmehetnél a Földközi tengerhez... 600 euróból két út is kijöhetne.

2017. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Két dolog a repülőút ára és az ott tartózkodás ára. Az első a repülőtársaságok kénye kedve, a második szezonfüggő.

Egy repülőjárat ára akár naponta változhat attól függően, mekkora a kereslet. Persze tapasztalat alapján előre beárazzák, de ha nem fogy egy időpontra, csökkenti az árat. Ennek észrevétele folyamatos figyelést igényel, tehát nem te döntöd el az indulási időt.

Ennyit nem ér meg.

2017. júl. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oktoberben Foldkozi-tengerhez, hová pontosan?
2017. júl. 27. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Spanyolország, Olaszország, Görögország, Albánia, Ciprus, Málta????
2017. júl. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ciprus, Málta tud nagyon olcsó, fogtam már ki 10 alatti jegyet is októberben, akkor ott még strandidő van.
2019. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+lenni
2019. ápr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!