Kezdőoldal » Utazás » Európa » Aki volt már buszos kirándulás...

Aki volt már buszos kiránduláson tapasztalat?

Figyelt kérdés
Megéri?
2017. jún. 13. 17:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyik igen, másik nem. Meg kell nézni mit ígér, mennyiért és milyen körülményekkel. Véleményt mondani az után lehet.
2017. jún. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mire kell figyelni? Az ilyen szállás nélküli buszon alvós utak milyenek?
2017. jún. 13. 17:33
 3/12 anonim ***** válasza:
89%
Én egyszer voltam ilyen buszos kiránduláson. A cél Olaszország. Akkor megfogadtam, hogy soha többé nem megyek busszal. Borzalmas volt. Már az elején jött a sokk, amikor valaki levette a cipőjét, és iszonyatos büdös lábszag volt. Majd jött a többi. Valaki valami büdöset evett, volt aki végig fingott, volt aki csak csámcsogva volt képes enni. Aludni nem lehetett, mert többen hangosan horkoltak, vagy akik nem tudtak aludni azok hangosan beszélgettek. Nagyon rossz volt. A repülő sem jobb, de ott csak pár órát kell kibírnod, és nem több mint 10 órát
2017. jún. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha tudsz aludni mozgó járművön, és az utastársak vannak olyan intelligensek, hogy éjszaka csendben vannak, akkor nagyon gazdaságos és jó élmény tud lenni egy ilyen út. Sajnos már utaztam úgy Velencébe, hogy volt füldugóm, az előttem ülők mégis úgy kacarásztak, hogy nem tudtam aludni. Persze mikor rájuk szóltam, én voltam a bunkó, és folytatták.. A városnézés egy ilyen éjszaka után nem az igazi, kóvályogtunk és nagyon feszültek voltunk, de olyan kora délutánra túlestem a holtponton :)
2017. jún. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Típus kérdése. A buszon szűk a hely, és bizony ülni kell, én nemhogy aludni nem tudtam ülve, de nagyon kényelmetlen is volt, hogy sehová nem lehetett kinyújtani a lábam, pedig 165 centi vagyok, azaz nem egy óriás. Ugyanakkor sokan békésen végighortyogták az éjszakát. Mondjuk én ágyban is csak hasonfekve tudok elaludni, a buszon meg semmilyen hasonló pózt nem lehet az ülésen felvenni. :)

De vannak olyan utazási irodák is, akik bár busszal visznek, az éjszakát tranzitszálláson töltitek. Az olyanokkal ilyen probléma nincs, bár én eleve húzódozom az előre szervezett utaktól, jobb szeretem a magam tempójában és kedvére intézni a dolgokat.

2017. jún. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
És a társaság milyen szokott lenni? Mármint a korosztály. Köszönöm az eddigi válaszokat, megy a zöld kéz.
2017. jún. 13. 19:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Buszos körutakon szinte csak idősebbek, nyaralásra vegyesebb.

Én szerettem régebben buszozni, de néhány hónapja voltam egy hosszabb szakmai úton busszal, nagyon rossz volt. A régi 45 fős buszba belepréselnek 50 ülést, ennek az lesz az eredménye, hogy mozdulni sem lehet a buszban ülve, ahogy írták, nagyon kicsi a lábtér.

2017. jún. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

A csoportos buszos utazasokkal mindössze két probléma van!Az egyik az hogy csoportos a masik hogy buszos!

Ezen most biztos jot mosolyogsz de majd rajösz!

2017. jún. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Akkor leírom mindenféle hímezés-hámozás nélkül:

Az ócsó ár eleve szelektálja az utasokat!!

Vagyis ezeket a buszonalvós utakat, NEM a felsőtízezer tagjai veszik igénybe.

Olyan csóró emberek mennek ilyen -pl. 3 nap/két éjszaka a buszon- jellegű utakra, akik életvitelének simán megfelel, hogy 3 napig nem látnak ágyat, sem normális wc-t, sem zuhanyt vagy fürdőszobát!!

(Kb. olyan állapotok és szagok vannak, mint egy mozgó hajléktalanszállón.)

2017. jún. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha kevés pénzed van, nem akarsz saját kocsival menni vagy félsz a repülőtől próbáld ki legalább egyszer a buszos utat. Régebben többször voltam buszos utakon, utóbbi időben saját szervezésben megyek inkább, legtöbbször repülővel.

Az biztos, hogy jó pár órát ülve elég nehéz kibírni szűkös helyen és ott vannak még az utastársak is..... de nem lehetetlen! Próbáld ki saját bőrödön, aztán eldöntheted megéri vagy soha többet.

2017. jún. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!