Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tényleg nem lehet Zakynthoson...

Tényleg nem lehet Zakynthoson beledobni a vécébe a papírt?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol, hogy rossz a csatornatendszer.

2017. júl. 31. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem. Macedónia, Görögország, itt mind a szemetesbe kell dobni. Elsőre szokatlan meg kellemetlen, de aztán simán hozzászoksz. Inkább a benzinkutak a gázosak ahol 2m magasan áll a sz...s wc papír. Azért ha véletlen egyszer egyszer előfordul le lehet húzni, nem kell kihalászni, de jobb inkább a kukába dobni.
2017. júl. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Voltunk Korfun,ott sem lehetett volna,de egy kezemen megszámolom,hány ember tartotta be. (Utazási irodán keresztül voltunk)
2017. aug. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dél Olaszországban is a szemetesbe dobjuk :)
2017. aug. 1. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Görögországban szinte mindenhol szemetes be kell dobni, furcsa, de megszokható.

(En most Dél-Olaszországban vagyok és itt a WC-be dobom.)

2017. aug. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Földközi-tengeri hajóúton is kérték, hogy ne a WC-be, hanem egy kis vödörbe dobjuk. Minden nap kitakarították a kabint, és a WC-papírt is kivitték.
2017. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi kommenteket, igazság szerint nem tudom mi a helyzet, mivel ma kérdeztük az egyik ismerösünket aki járt Zakynthoson és ö azt mondta hogy bele lehetett dobni a vécébe.
2017. aug. 1. 23:19
 7/7 anonim válasza:

ugy tudom a görög szigeteken mindenhol a kukába kell dobni. Mi voltunk pár éve Krétán, ott sem lehetett a wc-be dobni, de abszolut megszokhato.

Kisérletezni a wc-be dobálással erősen nem ajánlatos, ugyanis mikor ott voltunk, akkor a hotelben nekünk emlitették, h volt aki nem tartotta be és eldugultak a wc-k mindenhol ömlött ki a trutyi a szobákban. Aztan a dugulás elháritok megoldották a helyzetet, de a tettesnek kellett őket kifizetni...Ami tuti nem volt olcso mulatság.

Ajánlok vinni zacskokat amit minden wc-s utan becsomoztok és kidobtok a szemetesbe. Igy nem lesznek kellemetlen szagok sem :)

2017. aug. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!