Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bibione most miért lett olyan...

Bibione most miért lett olyan felkapott?

Figyelt kérdés
Kapásból három egymástól teljesen független ismerősöm ment oda, megannyi hely lenne még Olaszországban is, ami nem ez a kis város.. Most miért lett annyira felkapva? Olcsó és jó vagy micsoda?

2017. aug. 6. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Viszonylag közel van a magyar határhoz, és egy tipikus óriási túristagettó Jesoloval és Lignanoval együtt.
2017. aug. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
43%
Mert minden hülye magyar odajár
2017. aug. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lacikiss válasza:
100%
Közel van Magyarországhoz, és a strandolás mellett sok egyéb élményt is tud nyújtani a környéke. Velence, Jesolo, Grado, Trieszt, vízi vidámparkok, jó vásárlási lehetőségek, stb....Én is kedvelem Trieszt-től a velencei lagúnákig az egész vidéket....
2017. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Bibione nem most lett felkapott...meg evtizedekkel ezelott kezdtek el oda hordani a magyar turistakat aztan mára ez rögzült mindenkiben hogy ha olasz adriai nyaralsrol van szo akkor az csak bibione vagy lignano lehet........egyebkent egyik szarabb hely mint a masik
2017. aug. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert sokan valamiért élvezik, ha autós/buszos úttal szopathatják magukat, miközben Szicíliáig is olcsóbb lenne repülni és nem egy halál mű vurstliban kéne tölteni 7-10 napot. Kinek mi.
2017. aug. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös:

Van benne igazság.

Mi jövőhèten megyünk Nápolyba, 2 főre 1 bőrönddel 58 ezer ft a repjegy oda-vissza!!!

Onnan majd vonattal Sorrento, hajóval Capri.

Fogalmam sincs mennyi egy buszos zötykölődés Bibionéba 2 főre, de nm hiszem hogy fényévekkel kevesebb, mint 58e.

2017. aug. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert egyszerű oda eljutni kocsival 6-8 óra háztól házig. Nem most volt felkapva, én 1991-ben 1 évesen voltam ott először és utána 2013-ig mindig ott nyaraltunk. Már amióta az eszem tudom mindig is sok magyar járt oda, pont amiatt mert ez és Lignano van hozzánk a legközelebb. Jesoloban is sok a magyar. Bibioneból voltunk Triesztben, Velencében de 1-szer elég is volt, nem fogok 40 fokban szívni az agyon zsúfolt városokban.
2017. aug. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!