Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova menjek télen Európában?

Hova menjek télen Európában?

Figyelt kérdés
Elhatároztam, hogy télen elutazok valahova Európába. Ezeken a városokon gondolkozom: Gdańsk, Prága, Kijev, Bécs, Zágráb, Malmö, Oslo. Szerintetek hova menjek? Örülnék, ha tapasztalatokat is írnátok! Új városok/helyek/országok is jöhetnek!

2017. aug. 23. 08:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Ez kb olyan kérdés, hogy elhatároztam, hogy tésztát eszek. Melyiket sajtost, túrost, sonkást vagy grízest?


Neked kell eldönteni melyik tetszik jobban, miért vonz egy jobban mint a másik.

2017. aug. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek közül max Prága ahová én mennék, bár oda minden évben megyek is.

Bécsben élek, a skandináv városok meg kicsit sem vonzanak, oda max vidékre mennék de túrázni és nem télen.

2017. aug. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra irányult, hogy hova mennétek, mit ajánlotok. Nem arra, hogy döntsétek el, hogy hova menjek.
2017. aug. 23. 09:51
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2-esnek!
2017. aug. 23. 09:52
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
ezek kozul csak Praga, de en mennek Isztambulba, Moszkvaba, Dubrovnikba
2017. aug. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Kijevet ajánlom, mert meglepően sokszínű és izgalmas város, de egyáltalán nincs tömegturizmus, mint mondjuk Prágában. De Gdansk is hasonlóan jó hely.
2017. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Maribor, Szentpétervár, Bécs
2017. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Gdańsk, Prága vagy Oslo. Szerintem Norvégiát válaszd, de ne ragaszkodj túlságosan Oslo-hoz. Ha ezek mellett kéne még egy várost említenem, akkor én Finnországba mennék, Rovaniemi-be. Menj decemberben, fantasztikus élmény.
2017. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Szerintem Gdańsk lesz.
2017. aug. 26. 16:34
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezek közül kéne választanom, akkor Malmö. Ott van Koppenhága is, csak át kell menni a hídon, tehát két legyet ütnél egy csapásra. Viszont a skandináv városok rohadt drágák, erre készülj fel.

Ezen kívül még Kijev, ami érdekel, és elmennék. Olcsó és izgalmas.

Zágrábban voltam, nagyon tetszett, hangulatos város.

Amit tudok ajánlani még az Szarajevó (van már közvetlen fapados járat), Lisszabon, Tallinn (itt át tudsz kompozni Helsinkibe is 1 napos kirándulásként).

2017. aug. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!