Kezdőoldal » Utazás » Európa » Prágai parkolásban van tapaszt...

Prágai parkolásban van tapasztalat?

Figyelt kérdés
Márciusban megyek Prágába. a szállás még nem válaszolt, de úgy tudom, nehéz a parkolást megoldani. Van valakinek - akár konkrét - ötlete, segítsége?

2018. jan. 29. 08:28
 1/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én amikor pár éve Prágában voltam pár napot, akkor leraktam a kocsit egy zárt parkolóba arra a pár napra, fizettem érte 3-400 koronát naponta, és végig tömegközlekedéssel jártam. A parkoló a szállástól ~200m-re volt, gyakorlatilag minden nap elsétaáltam az autó mellett (útba esett a legközelebbi közlekedési csomóponthoz). Az utcán nem mertem hagyni (ott ingyenes lett volna amúgy, kicsit a belvárostól távolabb voltam).
2018. jan. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A belvárosban nehéz, és azonnal büntetnek, ha rossz helyen állsz meg. Tele van turistával a város, többségük nem színjózanul mászkál éjszaka, úgyhogy az utcai parkolást én sem preferálnám.:-) van egy bejáratott szállásom a belváros közepén, ahol belső, zárt udvarban ingyenesen le tudom tenni a kocsit, ha nálatok nem lesz ilyen lehetőség, valamelyik P+R parkolót javaslom. A metró végállomásainál vannak, 100-150 korona körül van a napidíja, ha éjszakára is ott hagyod az autót. Jó a tömegközlekedés, a belváros pedig gyalogosan bejárható, valójában a városon belül nincs szükség autóra.
2018. jan. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az infót!

2-es!

A belső udvaros szállásod nevét elárulod?

Rákérdeznék.

Köszönöm!

2018. jan. 29. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Apartment Petrzilku, de sajnos, tavaly november óta nem foglalható. Gondolom, eladták vagy beköltöztek, egy korrekt kis lakás volt 2 perc sétára a Károly-hídtól.
2018. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Novemberben voltunk kint, mi a külvárosban hagytuk az autót, senki sem nyult hozzá 4 napig, pedig rá sem néztünk. Mondjuk nem is sajnáltam volna mert céges kocsi volt.
2018. jan. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja és így ingyen volt :)
2018. jan. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Hotel parkolójában hagytam, a portással rendeltettem taxit, viszonylag gyorsan bevitt a városba. Vissza is taxival mentünk , abszolút nem volt drága.
2018. jan. 30. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha motorral mesz, akkor nagyjabol ott parkolsz, ahol tetszik.


Autoval en is azt ajanlom, hogy örzött vagy zart P+R parkolonal letenni es tömegközlekedessel közlekedni a varosban. A legtöbb online szallaskeresönel megadhatod amugy kriteriumnak, hogy tartozik -e hozza parkolo.

2018. jan. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!