Kezdőoldal » Utazás » Európa » Zakhyntos-ra szeretnenk menni...

Zakhyntos-ra szeretnenk menni a csaladdal, komp foglalashoz kernek segitsgeket. Valakinek tapasztalat?

Figyelt kérdés

Tudnatok segiteni, hogy hol tuduk kompjegyet foglalni? Ugy tudom Kyllinibol tudok legegyszerubben atmenni Zakhyntosra.

Talaltam egy oldalt, ahol elmeletileg van lehetoseg komp jegy foglalasara, de az volt a problema, hogy nem tudtam eldonteni az auto tipusat. Valoszinuleg egy Renault Traffic 9 szemelyes autoval fogunk menni. A komp foglalaskor pedig rakerdez az auto tipusara, hogy normal auto vagy minibusz. Ez a kocsi melyik kategoriaba sorolando ilyenkor?

Ez a “directferries” oldalon volt



#Utazas komp zakhyntos #auto nyaralas
2018. febr. 28. 15:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Te még sosem láttad azt az autót, amivel menni fogsz ? Természetesen minibusz. De miért foglalsz már februárban kompjegyet ? Ne foglalj, csak lekötöd magad egy dátumhoz. Ne félj, a helyek nem fognak elfogyni. Amikor odaérkezek, a kasszánál veszel jegyet és kész.
2018. márc. 1. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszt.

Sajnos sosem jartam meg arra, igy nem tudom mire szamitsak, telitodik-e a komp stb, ezert szeretnek elore jegyet valtani. A datum amugyis fix, mivel a szallasunk mar megvan, igy a nap adott.

Egyebkent az autot meg valoban nem lattam, csak keprol, berelt autorol van szo, de meg ez se fix, ezert is erdeklodom, hogy hogyan mukodik a dolog.🙂

2018. márc. 1. 03:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!