Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszországból mit érdemes hozni?

Olaszországból mit érdemes hozni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 3. 15:09
1 2
 11/13 anonim válasza:
Igen, élményt! Plusz puszta könyörületből egy migránst és családját.
2018. márc. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Migránsokat, azok most jól fizetnek. (bocsi,nem tudtam kihagyni).

Amúgy bort, olajbogyót, parmezánt, de leginkább én is az élmények mellett vagyok de ne kösd az emberekhez legalábbis az észak olaszokhoz én nem bírom őket nagypofájú, beképzeld, pökhendi a legtöbb. Ja és forintot ne akarj beváltani 8 helyen próbálkoztam, váltóban, bankban is bottal piszkálták.

2018. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Ferrero fagyit. Kint minden olasz boltban van, olyasmi mint a danone puding doboza és be kell tenni mélyhűtőbe.

Aztán van a ferreronak egy narancslikőrös piskótája is ami nagyon finom, de itthon nem lehet kapni, ez mindkettő csak olasz, saját piacra készül egyelőre. Amúgy minden olyat amit itthon nem kapsz meg, vagy drágább/rosszabb mint itt és neked lényeges, na ezen utóbbi összetevőt mi nem tudhatjuk...

2018. márc. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!