Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban fogok dolgozni,...

Londonban fogok dolgozni, felsőfokon beszélem a nyelvet, eladói, operátori, szállodai őr gyakorlatom van. Hogyan vágjak bele?

Figyelt kérdés
36 éves férfi vagyok és oda is tervezem a jövőt!Az összes ügy elintézésében kire számíthatok majd?Milyen Londonban élni?Nyitott vagyok így lehetnek ott barátaim?és barátnőm?
2018. ápr. 15. 23:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Magadra számíthatsz. Felsőfokú angollal nem lesz probléma.
2018. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Én is utálom Londont, szerintem az egész bolygó segglyuka, csak nevetni szoktam, amikor onnan bombáznak állásajánlatokkal, nincs az a pénz. És nem, nem a sikertelenség okozza, egy másik Nyugat-Európai fővárosban élek teljesen sikeresen, mielőtt ezzel jönnél. Viszont ha ez kell, akkor menj, maximum rájössz, hogy nem tetszik és átköltözöl élhetőbb helyre.


Ami az ügyintézést illeti, miért kéne ebben bárkinek segítenie? Teljesen egyedül is prímán el tudod intézni, ha nem vagy teljesen életképtelen. Kell majd National Insurance Number, kell nyitnod bankszámlát és találnod magadnak szállást (ami valszeg az elején szoba lesz, hacsak nincs kéznél 6 havi kauciód és/vagy 3 év UK credit checked). A gov.uk weboldalon minden világosan le van írva. Ebben semmi olyan nincs, amit ne tudnál egyeüdl intézni, ha ennyi se megy, inkább maradj otthon.

2018. ápr. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
56%
Sokra mész a magyar angoloddal itt kint, majd nyögdécselhetsz. Amúgy London lenne az utolso varos ahova jonnod kene, iszonyat draga varos es mocskos, azt hiszed london csak a fashiom streetrol meg a london eyerol szol? A bűnözési ráta az egekben és még sorolhatnám, ajánlom hogyha ha kijossz nezz el brixtonba vagy peckhamba azt megtudod milyen london. Amugy ha jo munkat talalsz jo fizuval nem veszes az elet, nekem szuleim rendesen keresnek itt, de így se szeretem annyira a varost, és nem a rohadt sok szinesboru miatt mert nem vagyok rasszista..
2018. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én imádom Londont, de nem szeretnék ott élni, mert drága és zsúfolt. Ha nagyváros a cél, alternatívaként tudnám ajánlani Manchestert, ami még megfizethető kategória és emberi léptékű, ellenben hihetetlen mértékben modernizálódik. Vagy ha kisebb városok is játszanak, akkor Bristol, a déli parti városok (Plymouth pl nagy kedvencem). Északon Newcastle még egy élhető hely. Vagy Edinburgh, bár az is drága, viszont magasak a fizetések. Szóval van élet az M25-ön túl. De az igaz lehet, hogy kezdésnek érdemes Londonban próbálkozni, ott könnyen lehet munkát találni friss bevándorlóként is.
2018. ápr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tesóm élt kint, egy 2 éves szerződése volt multinál, jól keresett de alig várta hogy leteljen a 2 év és dobbantson.

A cég álta a lakhatása egy részét, de még így is csillagászati összeget fizetett és 2x cserélt lakást, mert mindkettő egy penész volt, az egyikben az egereket sem lehetett kiírtani. És azt mondja hogy az angolok meglepődtek hogy emiatt költözni akar, ott ez nem olyan nagy dolog.

Meg a rosszabb negyedekben a rohadt sok 16-20 éves, É.afrikai bevándorlókból álló utcai banda, drog, késelés, lövöldözés, savas támadások. Szóval találó az "európa segglyuka" jelző is.

2018. ápr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Értelmes ember nem megy Londonba, mert kva drága (egy lyukat talán tudsz bérelni horroráron), a közlekedés fos.


Mellesleg a marha nagy angoltudásoddal két perc lenne megtalálni bármit.


Párom Svájcba költözött nulla némettel, de kiválo angollal és mindent simán elintézett, mert ELÖTTE tájékozódott, nem itt kérdezösködött.


Bár a tájszolás miatt a felsöfokod loszart nem ér ;)

2018. ápr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Eltem ket evet Londonban es imadtam!

Mind a mai napig sajnalom neha, hogy mar nem elek ott.

(Csaladalapitast nem akartam ilyen meretü nagyvarosban vallalni)


Szamtalan lehetöseget nyujt London es meggyözödesem, hogy föleg ott a brexit is uj lehetösegeket rejt.


Ha nincs ott senkid, lenyegeben magadra szamithatsz. Nagyon nezd meg, milyen környekre költözöl, mennyire megközelithetö a munkahelyed. Baratkozni, baratnözni pedig egyaltalan nem tünt neheznek.

2018. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!