Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki Angliában au...

Volt már valaki Angliában au pair? Az utazások mennyire költségesek,75 font heti zsebpénzből lehet valamennyit félretenni?

Figyelt kérdés
Nekem ez nagyon kevésnek tűnik..

2018. jún. 11. 10:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Félretenni semmit. A 75 font szó szerint zsebpénz. Nem megelhetésre van. Utazas drága, pláne vonattal. De van busz is, az olcsóbb országon belül. A vonaton is ki lehet fogni jó árat néha.
2018. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Akkor még jó is, hogy nemet mondtam rá, mert ez tényleg semmi :D
2018. jún. 11. 12:57
 3/12 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ebből kb 2 popcornra meg egy mozijegyre futja,nem higy félretenni belőle....
2018. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Hiába mobdasz rá nemet, máshol sem több ez. Ugyanis az aupairkedés nem munkaviszony. Zsebpénz jár erte, nem fizetés.
2018. jún. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik város. Én Londonban is sétáltam sokat, de egy napi jegy ára £4.5. Más városokba átugrani kb 10 font. Kaját meg szállást kapsz, így arra nem kell költeni. Szerintem megéri. Máshol is kb ennyit fizetnek, hacsak nem a királyi családhoz mész.
2018. jún. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azért máshol többet szoktak, akár 120 fontot is. Annyiért mentem volna egy másik családhoz, csak ők közben találtak valakit :/ 100-120 fontért már vállalnám, kevesebbért biztos nem. Oké, hogy ez elvileg csak zsebpénz, de szerintem ez akkor is munkának számít és fizessenek is meg annyira.
2018. jún. 11. 14:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
szerinted munka, a törvény szerint meg nem az. ennyi. nem kell annyit adniuk amiből megélsz. mindent kapsz. szállást, kaját. sok helyen a család autója is rendelkezésre áll. emellé nem tudom mit akarsz még. az aupairkedés egy ország megismerése, nyelvtanulás a célja, nem az hogy milliókat tegyél félre
2018. jún. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 75 font akkor is kevés. Főleg úgy, hogy nekem nyelvsulit sem kéne fizetniük, mert angolul már tudok, csak a család másik beszélt nyelvét gyakorolnám, és mivel nincs még jogsim, a kocsit se használnám.
2018. jún. 11. 18:03
 9/12 anonim válasza:

Én Londonban vagyok au pair, írj rám nyugodtan.


75 zsebpénznek iszonyú kevés. 90 legyen az alsó határ. De ki lehet egészíteni bébiszitterkedéssel, takarítással, stb. Főleg ha a család segítőkész és beajánlanak ismerősöknek.

2018. jún. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Most olyan családhoz megyek végülis, ahol 120 fontot fizetnek hetente :) Hétvégék itt is szabadok, automata kocsit + üzemanyag rövidebb távokra bármikor használhatok, 5 nap fizetett pihi a 2 hónap során, és 2 hétre nyaralni is mennek amikor enyém lesz a ház. Tök jó :) Ja és London mellett élnek közvetlen, szóval onnan olcsón el is lehet jutni bárhova az országban.
2018. jún. 14. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!