Kezdőoldal » Utazás » Európa » Parálián milyen nyelveket...

Parálián milyen nyelveket beszélnek?

Figyelt kérdés
Jövő hèten utazom oda nyaralni. Azt hallottam egy pár embertől hogy az angolt szokták ott hasznalni az angolom viszont nem jò németül tudok csak. Megèrtik ott a nèmetet? Nem fognak ram furán nézni ha pl nèmetül rendelek?:D

2018. jún. 26. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Jah mert marha nehéz megtanulni azt hogy ájvudlájk a .... tenk jú. De amúgy is lényegtelen. Általában van étlap azon megmutogatod mit akarsz zabálni. Nem nagyon hallottam róla hogy magyar turisták Görögországban tömegesen haltak volna éhen pedig 90%-uk magyarul sem tud rendesen nem hogy bármilyen idegen nyelvet.
2018. jún. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

Görögországban tényleg az angol az általános, de ne aggódj, fel vannak készülve a kevésbé jól beszélő turistákra is. Némettel nem tudom, hogy állnak, de szerintem nem reménytelen az sem, elvégre német turisták szinte mindenhol vannak:)

Jó nyaralást!

2018. jún. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 ez csak egy pèlda volt nyilván egyszerű dolgokat el tudok mondani angolul de pèldàul ha azt kellene megkèrdezni hogy mièrt nem jò a vilàgìtàs a szobàban az mar nehezen menne. Nem kell rögtön bunkòzni

#2 köszönöm:)

2018. jún. 26. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból beszélek a múlt nyáron Paráliába nyaraltunk a barátnőimmel és a görög pasik mindent megértettek. Pedig mi csak magyarul tudunk.
2018. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%

#3

Van egy csomó online tananyag. Pát hét alatt meg lehet tanulni alapszinten. Ha meg lusta vagy de mégis ennyire frusztrál a nyelvtudatlanságod akkor menj a balcsira,

2018. jún. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
Németeket annyira nem szeretik. Egyetlen étteremben értettek meg, amikor németül beszéltem. A többi helyen néztek rám, mint borjú arra a bizonyos kapura..Aztán inkább átváltottam angolra.. Viszont pár szót tudnak magyarul is, nagyon aranyosak
2018. jún. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13:51

"Tapasztalatból beszélek a múlt nyáron Paráliába nyaraltunk a barátnőimmel és a görög pasik mindent megértettek. Pedig mi csak magyarul tudunk."


A dugáshoz nem kell sok beszéd...

2018. jún. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!