Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen a Írország időjárása?...

Milyen a Írország időjárása? Milyenek ott a kikapcsolódási lehetőségek? Nagyon rondák a városok?

Figyelt kérdés
Cork

2018. aug. 28. 16:32
 1/7 A kérdező kommentje:
* a nélkül az 1. kérdés
2018. aug. 28. 16:34
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Dublinban élek, az időjárás nagyon változékony, de egyáltalán nem olyan szar, mint amilyennek sokan hiszik, az idei nyár például rendes nyár volt. Az eső is inkább idegesítő szemerkélés, mint valódi eső, engem nem zavar, mindig van nálam egy jó esőkabát és napszemüveg. Corkban nem tudom mi a helyzet, egyszer voltam ott, nem igazán tetszett, de biztos vagyok benne, hogy ott is van szórakozási lehetőség. Galway pici, de nagyon hangulatos, szívesen élnék ott is. Én rengeteget kirándulok, túrázok, járok színházba, moziba, étterembe/pubba, szabadulós szobába, érdekesebb kiállításokra, sosem unatkozom. Ha viszont annyira fosnak érzed Írországot, hogy a kulcsszavaid közé is muszáj volt betenned, akkor inkább kerüld el messziről, egyáltalán nem muszáj ide jönnöd.
2018. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Fosnak tartom, igen, nem akarok odamenni, de a párom igen... Ezért most ízlelgetem, átmenetileg elviselhető-e Cork. Mert pont abba a szutyokba akar menni.
2018. aug. 28. 16:51
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Átmenetileg minden szutyok elviselhető, én két évig éltem Angliában, azt is simán túléltem, pedig ki nem állhatom a helyet és az ottani embereket. Ez már csak ilyen, nincs olyan helyzet, amit ne lehetne rövid távon elviselni. Na de mi lesz, ha neki megtetszik és maradni akar? Ha ennyire előre utálod anélkül, hogy egyáltalán valaha is odalátogattál volna, akkor szerintem hagyd ki az élményt, ilyen hozzáállással akkor se fog tetszeni, ha amúgy a világ legjobb helye lenne.
2018. aug. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
17%
Az ír időjárás sokkal borzalmasabb mint pl a londoni. Kivéve annak, aki imádja, hogy állandóan esik az eső.
2018. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további 2 választ is.
2018. aug. 28. 22:01
 7/7 anonim válasza:

Az időjárás egyre melegebb nyáranta, telente egyre hidegebb eddig kb 2 évszak volt tavasz és ősz csak a tavasz nyárnak hívták xD de alakul a 4 évszak a globális felmelegedés miatt tavaly rendes hó is volt előtte szinte sose, Sikoltoztak az írek akik még sose láttak havat h mi ez. Vicces volt.

Kikapcsolódási lehetőségek pub vagy túrák és rengeteg óriási park. Véleményem szerint a városok igen pocsékak, Dublinban ha 3 napig nem esik mindenhol vizelet szag terjeng, de a nyugai részből csak Galwayben jártam az szép és tiszta volt ellenben nem nevezném városnak hiába az. (nagyon kicsi) Meg hát az egész ország kicsi.

2018. szept. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!