Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek se vagyok normális...

Szerintetek se vagyok normális? És egyáltalán hogyan tudnám ezt megoldani? (Fiatal vagyok és nem értek az ilyenekhez. )

Figyelt kérdés
Oroszországba szeretnék kimenni, de úgy, hogy ott élni. (Nem most mert még van addig jópár év, de én szeretnék előrelátóan megtudni néhány dolgot) Oroszul egyenlőre még nem tudok, csak tanulom, de amikor csak tudom, akkor tanulom a nyelvet. (Igen, többnek szabadidőmben is) Hallottam olyanokat, hogy nem olyan jó ott, meg ilyenek, de ennek ellenére ki szeretnék menni. Orosz emberekkel szoktam beszélgetni, ha nem is sokkal, de ők velem egyidősek, vagy fiatalabbak mint én, szóval ők se tudnak nagyon kiigazítani ebben a témában. Igazából mindenféle dolog érdekelne ezzel kapcsolatban, (mi kell ahhoz, hogy kint élhessek, tényleg rossz-e kint az élet, stb.) meg úgy általában Oroszország érdekel. Ja és kérlek titeket, hogy a válaszokban a történelem miatti "utálomazoroszokat" és a politizálást minimalizáljátok. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. nov. 5. 19:40
 1/8 D. Brasco ***** válasza:
100%

"Hallottam olyanokat, hogy nem olyan jó ott, meg ilyenek, "


Nagyon jol hallottad......egyebként azt sem artana tudni hova mennel meg milyen tudással mert mondjuk moszkvában még akár jo eleted is lehet főleg ha valamiben jó is vagy,de ha mondjuk szibériába mennél kukutyin falu mellé tehenet ganajozni az lehet nem lesz akkora karrier.....

2018. nov. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Moszkvába vagy Szentpétervárra szeretnék menni. Mint írtam a kérdésembe, hogy jópár év van addig, azt tanulással fogom tölteni. Ha például matek szakot végzek el, azzal milyen munkákra van esélyem. Ami még fontos lehet, hogy angolt és franciát is tanulok az orosz mellett és érdekelnek más idegen nyelvek például a spanyol, meg talán a szlovák és az ukrán, szóval valamelyiket biztosan el fogom kezdeni tanulni az elkövetkezendő évek során. Nyelvérzékem aránylag jó. Ezek függvényében mit gondoltok?
2018. nov. 6. 05:59
 3/8 anonim ***** válasza:
84%

Ha Oroszországba akarsz menni tényleg, felesleges ennyi idegen nyelvet tanulnod, angol és orosz elég, azt viszont felső fokon kellene tudnod.

Moszkvában vagy Szentpéterváron nagyon-nagyon drága a lakhatás.

"Ha például matek szakot végzek el, azzal milyen munkákra van esélyem."- Tanulj programozni, azzal van esélyed munkára. Tanulj meg különböző programozási nyelveket és ne idegen nyelveket tanulj, kivéve az angolt és az oroszt.

2018. nov. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2018. nov. 6. 17:18
 5/8 A kérdező kommentje:
És ehhez majd kell vízium is, igaz? Azt hogyan tudom majd megoldani, hogy legyen?
2018. nov. 8. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Orosz, angol esetleg francia nyelv. Mindenképpen felsőfokon.

Probálj meg szervezetekben és mindenféle oroszokhoz kapcsolódó dologban résztvenni. Probálj meg minnél több kapcsolatot kiépíteni. Orosz érdekeltségű cégnél elhelyezkedni. Ha eljön az idő oroszországi állást találni. Akkor már kaphatsz vízumot, mivel kinn is maradhatsz, nem csak turistát.

2018. nov. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6-osnak köszönöm a választ, sokat segítettél ezzel.
2018. nov. 8. 19:17
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Viszont ha a közszférában dolgoznál nemjárnál jobban, mint itthon. És profin kell tudni oroszul, kb más nyelven nem is beszélnek, ez tapasztalat. És igazából ha azt mondjuk tanulj mondjuk turisztikát, de te agysebész szeretnél lenni, hiába Oroszország nem tudnád szívvel-lélekkel csinálni... Először találd ki mi szeretnél lenni és utána próbálj meg azzal munkát keresni. És a nagykövetségen kérdezz utána, ott biztos fognak tudni segíteni.
2018. dec. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!