Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet útitársat találni...

Hogyan lehet útitársat találni hollandiai vagy skandináv utazáshoz?

Figyelt kérdés
Nem szervezett utazásra gondolok, hanem vonattal, busszal autóval kimenni, és amikor úgy érezzük, akkor hazajönni.

2018. nov. 14. 08:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A barátaid között
2018. nov. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vszínűleg azért tettem fel a kérdést, mert nincs olyan barátom.
2018. nov. 14. 09:43
 3/14 anonim ***** válasza:
facebookon vannak csoportok akik ezzel foglalkonak
2018. nov. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 D. Brasco ***** válasza:
30%

A masik 3 millio ilyen megvalaszolt utitars kereso kerdesnel mi az az infó amit nem talaltal meg?

De csak hogy keresned sem kelljen,a facebook rogyasig van ilyen csoportokkal,pl vandorboy de még nemek szerint is van csoport nem is egy!

2018. nov. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem már az is segít, ha sokat jársz társaságba és megpróbálsz mosolyogni az emberekre.
2018. nov. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

# 4/5


már ne haragudj, de a kutyát nem érdekli, hogy neked mint mezei felhasználónak nem tetszik, hogy sok hasonló kérdés volt már, mégis feltettem újra. ha nem tetszik, nem olvasod/válaszolsz rá.


egyébként meg ha kicsit gondolkodnál, esetleg rájöhetnél:


1, lehet nincs időm/kedvem keresgélni

2, tapasztalatokat várok, pl. h ki hol talált

3, hátha kapok privát üziket azoktól, akik szintén utaznának innen is



# 5/5

sztem a leghaszontalanabb válasz díját te nyerted.


de msot már látom, hogy nem sok hasznos válaszra számíthatok itt.

2018. nov. 28. 12:05
 7/14 anonim válasza:
82%

"de msot már látom, hogy nem sok hasznos válaszra számíthatok itt."


Ez a gyakori. Itt ha kiírsz egy kérdést, belekötnek valami huszadrangú, mellékes dologba, és arról kezdenek el vitázni. Tíz válaszból 1, szokott a kérdésre felelni. A többi kategória ugyan ez. Ha megkérded hogyan csökkentsd az autód fogyasztását, akkor elkezdenek okoskodni, hogy miért nem dízelt vettél. Ha megkérded van-e valakinek tapasztalata egy krémmel kapcsolatban, akkor arról kezdenek el dumálni, hogy hogyan lettél beteg. Ha megkérded hogyan kell lefesteni egy zuhanytálcát, akkor meg elkezdik neked magyarázni, hogy hívd fel a tulajt, és cseréltetsd ki vele. Idióta magyar netes szokás... Igaz, a külföldi oldalak sem jobbak.

2018. nov. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igazad van, utolsó.
2018. nov. 28. 16:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Én szívesen mennék írj priviben! F
2018. dec. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
22%
Nősülj meg, azonnal lesz egy társad.
2018. dec. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!