Kezdőoldal » Utazás » Európa » London Eye és a londoni...

London Eye és a londoni Madame Tussaud's múzeum meglátogatása esetén érdemes elsőbbségi jegyet venni?

Figyelt kérdés
December 10-én fogunk menni. Mekkora szokott lenni a sor? Sok évvel ezelőtt már voltam mindkettőn, sajna nem emlékszem, hogy milyen jegyünk volt, de az sem él élénken az emlékeimben, hogy órákat álltunk volna sorba.

2018. nov. 16. 17:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En a London Eye helyett ajanlom a Shard-ot. London legmagasabb epulete, 69.emeletig felvisznek lifttel, csodas körpanorama. Igaz nem olcso, 32 font, cserebe semmi sorbanallas, nincs hatalmas tömeg. En most egy hete voltam, este 10ig van nyitva, nagyon szép esti fotokat csinaltunk a varosrol. Voltam mar nappal is, de az esti panorama nekem jobban tetszett :)
2018. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!