Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nyárig vagy kora őszig várható...

Nyárig vagy kora őszig várható, hogy Párizsban megszűnik a, , forradalom"? Szeretnénk utazni, de így nem merünk.

Figyelt kérdés

2019. jan. 3. 18:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%

Első válaszadóként némiképp árnyalnám azt a vihogást, amit a kérdező úgy minősített nyilvánosan, hogy le vagyok rendzve.


Nos, róla annyi derült ki, hogy lényegében a legrosszabb fajtába tartozik, az öntadatos, buta, lusta és aljas vidéki paraszt kategóriába. Abba, aki a világot a tapló fideszmédia szemszögéből ismeri és ezen még röhögni is képes, viszont ebből az ostoba patkány gondolatmenetből nem hajlandó kilépni.


Sajnálom hogy minősítenem kell nyilvánosan, de valahol nagyon mély megvetéssel élek ezzel a csústzómászó buta fajtával szemben, melyet ez az egyed képvisel. Benne van mindaz, amit a 21. század magyar tulokjáról tudni kell. Kérdez, de a válasznál ő okoskodik. A szakmunkásvizsgája okán feljogosítva érzi magát, hogy olyan dolgokban állást foglaljon, amikről fogalma sincsen.

Fogékony a megvezetésre és a világ leegyszerűsítésére.

Sosem lesz belőle utazó. Max ha tolmáccsal elviszik. Igazi magyar fajta.

Legyél rá büszke f......

2019. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Az #1 és #11-es válaszoló szerint nincs érettségim, amin jót nevetek. Középfokú angolom van, utazó pedig nem nyelvtudás függvénye, de ha az lenne, akkor sem lennék gondban. Nem utazó vagyok, hanem városnéző. ;) A helyesírásomat a helyedben nem kritizálnám, főleg egy ilyen válasz után. Le vagy tiltva, hiába irkálsz nekem.


Fideszes vagyok, de nem rettegő. Szavazok a Fideszre több okból kifolyólag, erről az #1-es válaszoló mesélhetne, neki ecseteltem. Persze a cigányságból kiindulva, semmi jót nem fűzök a migrikhez.


Köszönöm a kb. 2 normális választ. Mi tudjuk, az #1-es válaszoló az első kommentje után, hova tartozik, ez nem vitás. Szégyellnivalónk nincs, legyünk jobbak, mint ő, a szakmunkás bizonyítványával. :D


Mielőtt bárki válaszolna ide, már nem térek vissza a kérdéshez. Köszi a vitát, egy élmény volt ;) Hajrá Fidesz!


Egyes! Mindig több pénzem volt és lesz utazgatásra, mint neked vagy a kilakoltatott családoknak :D

2019. jan. 4. 23:16
 13/17 anonim válasza:
0%

Most a kommentemből honnan veszed hogy Fideszes vagyok?

És neked van szavazati jogod? :D Nevetséges

2019. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nyugodtan merjetek, nem esznek turistákat. Nyilván ha netalántán láttok egy nagy tömeget molotov koktélokkal menetelni akkor a másik irányt választjátok.
2019. jan. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
#1 amúgy attól még, hogy te ilyen turbómagyar vagy még vannak látnivalók is Párizsban, csak hogy tisztában legyél vele.
2019. jan. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jól elbeszélgetünk, ezóttal 15-ös válaszadó bizonyította, hogy képtelen elhelyezni a civilizációt egy kulturális közegbe. Magyarán bizonyaította, hogy amikor utazik, a lónak a faszát se érti abból, amit az általános iskolában tanítottak neki. No jó, kis kiegészítéssel kell élnem, mi liberális értelmiségiek kimondjuk, amit gondolunk. Üzenem ezt az épp csak érettségizőfszfej kérdezőnek is.
2019. jan. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
#16 hülyeségeket hordasz össze, ráadásul már királyi többest is használsz. Ha ekkora értelmiséginek érzed magad javaslom ezután a vitákban úgynevezett "érveket" is használj.
2019. jan. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!