Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nektek mennyire tűnik biztonsá...

Nektek mennyire tűnik biztonságosnak a Workaway? Egyéb ötlet esetleg?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék eljutni Angliába, mert angol szakos vagyok és csomó mindent meg szeretnék nézni, gyakorolni a nyelvet, testközelből megismerni a kultúrát stb., viszont eddig még sosem volt rá lehetőségem. A helyzet az, hogy most sincsen sok pénzem, így azt nem tudom megoldani, hogy mindent (értsd: minden, a kajától kezdve, a szálláson át, az utazásig és a többi) kifizessek magamnak, ezért mindenképpen olyan megoldást keresek, amely nyújt valamilyen jellegű támogatást (legyen az pl. ingyen szállás, önkéntes munka, pénz, valamilyen ösztöndíj vagy akár egy olcsóbb szervezett program - nem drága nyári egyetem vagy nyelviskola). Eddig sajnos nem jártam sikerrel, egyedül ezt találtam.


2019. jan. 5. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Viszonylag az
2019. jan. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A Workaway maga csak közvetít, ő nem ellenőrzi le, hogy ki van a számítógép másik oldalán. Ha olyanhoz mész, akinek van referenciája, akkor jó eséllyel semmi problémád nem lesz. Én megfogadtam, hogy csak olyanhoz megyek, akiről mások már véleményt alkottak, erre se nekem, se a vendéglátónak nem volt referenciája. Azért volt bennem egy kis félsz, de szuper volt aztán együtt lenni a családdal.
2019. máj. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!