Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olaszország Adriai partján...

Olaszország Adriai partján vannak sátorozásra alkalmas kempingek?

Figyelt kérdés

Augusztus végén, szeptember első hetében szeretnénk a barátaimmal az olasz tengerparton nyaralni, körülbelül 6-8 személyről lenne szó, és szívesen választanánk sátras opciót, az eddig olvasottak alapján ez olcsóbb alternatíva a szállás lefedésére.


Valószínűleg autóval mennénk a szabad közlekedés érdekében, de ha kivitelezhető és olcsón találnánk jegyeket, akkor a repülő is szóba jöhet.


Sokat kerestem a neten, de csak luxus camping helyeket találtam az adriai parton, különféle wellness, magán strand illetve faházas és saját sátras opciókkal.

Engem csak az érdekelne, hogy hol találni olyan kempingeket a tengerparton, ahol nem kell mindenféle extra szolgáltatásért fizetnünk a bérelt kempinghely és a kiegészítő szolgáltatásokon (értem ezalatt mosdó, zuhanyzó, parkoló stb.) kívül?


Aki sátorozott már az olasz partokon, tudna esetleg segíteni?


Előre is köszönöm.



2019. jan. 13. 13:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem augusztus, szeptember első hete, és igen, biztos. Rengeteg ilyen lehetőség van booking.com-on, csak keresni kell. Tavaly is hasonló árajánlatot foglaltunk le, és bátran merem ajánlani mindenkinek.
2019. jan. 15. 11:18
 12/12 anonim ***** válasza:
Oké. Jó nyaralást.
2019. jan. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!