Kezdőoldal » Utazás » Európa » Érdemes február közepén...

Érdemes február közepén Nápolyba utazni?

Figyelt kérdés

szeretnénk 4-5 napra kiutazni nápolyba, milyen ott a tél? meg tudunk nézni mindent ilyenkor is? Tapasztalatokat szivesen hallanék.

köszönöm :)


2019. jan. 31. 01:37
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
Sokat esik, ha ez téged megakadályoz bármiben is akkor hanyagold.
2019. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen gyönyörű város mint Nápoly nem télre tervezném. Hideg van, állandóan esik, korán sötétedik, így nem sokáig tudjátok élvezni . Inkább menjetek tavasszal.
2019. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Mi most Januárban voltunk Romában és iszonyat sokat sütött a nap. Elég volt egy pulcsi is, de a nap végig sütött. Pisaban már kicsit felhösebb volt, és kabátot vettünk, de még így is 13 fok volt.
2019. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tavasszal mennék, például egy hónappal később, március közepén. Annál is inkább, mert lesz egy hosszú hétvége március 15 miatt, tehát szabadságot is lehet spórolni, ha ez érint téged. Nem is az időjárás miatt, mert az kiszámíthatatlan, nyáron is lehet rossz idő, inkább a sötétedés időpontja miatt, amit már említett valaki.
2019. jan. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Amikor először mentem télen Olaszországba - igaz ez 15 évvel ezelőtt volt - nem akartam elhinni, hogy odalenn mennek a szökőkutak, potyog a narancs és kellemes enyhe idő van.

Az utazás nem valami olyan dolog, amit nyárra tartogat az ember, hanem valami olyan, amit rendszeresen gyakorol.

Főleg hogy 10.000 Ft alatt simán megjárhatod Nápolyt. Ugyan mire várnál?

2019. jan. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én sem várnék tavaszig. Egy jó esőkabát kapucnival és egy nem beázó cipő sokat segit, aztán már elvezheted is , hogy bagóért eljuthatsz Ida és nem kell a látványosságoknál tolongani, mint nyáron.
2019. jan. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

koszonom a valaszokat, viszont utananeztem a februari idojarasnak, es tenyleg szinte egesz honapra esot ir.

Valahova muszaj utaznom februar vegen, csak most meg azt nem tudom hova. Catanian, es Athenon gondolkodom most. :)

2019. jan. 31. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!