Kezdőoldal » Utazás » Európa » SOS! Repülőjegy lemondás és...

SOS! Repülőjegy lemondás és visszatérítés lehetséges?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom hogy lehet de a visszautat elcsesztem és a visszaútra is odautat fizettem ki. Kétségbe vagyok esve, kérlek segítsetek hogy ilyenkor mit lehet tenni!
2019. febr. 3. 23:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

El kell olvasni, hogy az adott légitársaság az adott típusú jegyre milyen feltételekkel vállal atfoglalasi vagy lemondási lehetőséget.

Vagy meg kell ide írni a fenti részleteket és akkor utána tudunk nézni mi is.

2019. febr. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ryanair. Nem vészesen drága árról van szó és azt néztem hogy átiratni többe kerülne a neveket máséra mint maga a jegy. Ezek szerint ezt most csúnyán buktam? 😪
2019. febr. 3. 23:32
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint igen.
2019. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát most mindjárt sírok... És ha azt a jegyet nem használjuk fel annak lesz bármi következménye? Vagy most azzal mi legyen?
2019. febr. 3. 23:36
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülnek, hogy nem vagy ott, de megis fizettel. End of story. Ezt hivjak tanulopenznek. Plane ryanairnel.
2019. febr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
74%
Semmi nem lesz a jeggyel, mivel nem fogsz rá bejelentkezni, majd a helyed eladják másnak.
2019. febr. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

"de a visszautat elcsesztem és a visszaútra is odautat fizettem ki."


Ezt mégis hogy sikerült megoldani? Csak mert a rendszer alapból retúrt ajánl fel

2019. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ezt en sem ertem :o


vettel egy Budapest Roma jegyet aztan kesobb vettel egy masik Budapest Roma jegyet, vagy megis hogyan vettel ket oda utra szolo jegyet???

2019. febr. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért külön fizettem mert olyan opció is volt hogy visszafelé busszal jövünk de az meghiúsult így kellett egy vissza jegy. Amúgy esküszöm nem tudom hogy lehettem ilyen hülye, azóta ezért ostorozom magam. Jó sokáig be kell húznom a nadrágszíjat hogy ezt helyrehozzam anyagilag 😔
2019. febr. 4. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért ilyen drága volt? A Ryanair jegyek párezer forintosak általában.
2019. febr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!