Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hitelkártya nélküli szállásfog...

Hitelkártya nélküli szállásfoglalás, online repülőjegy vásárlás nem is lehetséges sehol?

Figyelt kérdés

Koromból adódóan csak most kezdek utazni,ha hülye a kérdés bocs...


Szóval nem irodával,hanem egyénileg akarom megtervezni/szervezni a nyaralást,városnézést,

mert olcsóbb.


Nem tudok hitelkártya nélkül foglalni online se szállást,se repjegyet??


Hitelkártyát nem akarok és nem is tudok igényelni.


Miért nem elég a sima bankkártya???


Van olyan hely ahol tudok sima bankkártyával? Hol?


Help!


2018. aug. 22. 11:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nincs hitelkártyám és minden utazásomat (kb. 2 havonta repülök valahová) én szervezem és a bankkártyámmal fizetem, szóval őszintén nem tudom miről beszélsz.
2018. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Valamit félreértettél, nem kell, hogy hitelkártyád legyen. Bármelyik bankkártya megteszi bármelyik netes foglalásnál és bármelyik szállodai fizetésnél is. Betéti kártya is jó. Virtuális netes kártya is.


Amúgy megértem az az ellenszenvedet a hitelkártyák iránt, de ha majd nagy egyéni utazóvá válsz, megszereted őket.

Most koncentrálj arra, hogy megcsináld az első ilyen utadat.

2018. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2018. aug. 22. 11:57
 4/16 A kérdező kommentje:

Booking oldalán szűrésnél láttam,hogy kiválasztható,hogy "hitelkártya nélküli foglalás "


Egyetlen javaslattal.


Volt ,ahol nem is volt ilyen opció.


Ebből feltételeztem,hogy kell a többséghez.

2018. aug. 22. 12:07
 5/16 A kérdező kommentje:
Megadjátok a weboldal nevét,ahol ti intézitek ezeket?
2018. aug. 22. 12:13
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Miért nem elég, ha kipróbálsz két olyan gyüjtőoldalt, mint a trivago és a hotelscombined?

Mindkettő kb 500 szálláskereső oldalon keres.

2018. aug. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én általában vagy az Airbnb-n vagy ritkábban a booking.com-on foglalok szállást, de a hostelscombined-ot is használtam már.

Első válaszoló.

2018. aug. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Miért nem elég" válaszolónak : Azokon túl vagyok már.


" A szolgáltatók döntő többsége kifejezetten hitelkártyát vár el. Valójában azonban arról van szó, hogy a lényeg: ne a csak elektronikus környezetben használható plasztikkal fizessen valaki. "


Forrás : [link]


és ez csak egy cikk a sok közül,na meg én is már mióta nézem az oldalakat és hitelkártya vagy nem dombornyomott kártyával nem igen fog menni,arra jöttem rá ezért tettem fel a kérdést.


Annyira mégsem értettem félre,erre a cikkre most találtam rá,igenis sok szállásadó elvárja.


Azért,akik próbáltak segíteni,azoknak köszönöm,mert ők figyelembe is vették,hogy még tapasztalatlan vagyok a témában.

2018. aug. 22. 14:06
 9/16 A kérdező kommentje:

Jav.


kimaradt a mondatból " a nélkül "


Tehát hitelkártya nélkül nem fog menni,vagy dombornyomott kártya nélkül.

2018. aug. 22. 14:08
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
En eleg sokfele jartam, 4 kontinensen, soha nem volt hitelkartyam, mindenhol jo volt az egyszeru beteti kartya, meg adombornyomott sem lenyeg.
2018. aug. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!