Kezdőoldal » Utazás » Európa » Oroszország felől át lehet...

Oroszország felől át lehet lépni Belaruszba gépjárművel?

Figyelt kérdés
Eléggé vegyes infót találtam. Konzuli szolgálaton (máshol is) az van, hogy 30 napon belül nem kell vízum, de csak akkor, ha repülővel érkezel miszki reptérre, és ott is távozol. Viszont én Moszkva felől érkeznék, és arra vonatkozóan viszont eléggé vegyes információt találtam, hogy egyáltalán be lehet-e menni, vagy kell-e vízum.

2019. febr. 11. 01:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha orosz vagy belarusz állampolgár vagy, minden további nélkül igen. Minden más esetben Lettországon vagy Ukrajnán át vigyen az utad, ha nem akarsz kellemetlen helyzetbe kerülni Oroszország felé menet.


Visszafelè a belaruszokat nem nagyon szokta érdekelni a dolog.

2019. febr. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oroszország felé? Én pont, hogy onnan érkeznék, kb Moszkva felől. Tehát Orosz --> Belarusz lenne az irány. Úgy is necces?
2019. febr. 11. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Hivatalosan igen, necces. A beszámolók alapján nem nagyon van ellenőrzés. De ha egy hülye zöldkártya miatt órákig szívatnak kilépéskor (tapasztalat), akkor képzelem milyen jó móka lehet a tiltott határátlépés.


Amúgy nagyon szeretem azt az országot, csak ez a határátlépés egyszerűen borzalmas, ha nem repülővel mész.

2019. febr. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!