Kezdőoldal » Utazás » Európa » Volt már valaki júniusban...

Volt már valaki júniusban Disneylandben? Mekkora a tömeg?

Figyelt kérdés
Azért gondoltam a júniust (június 15 után), mert akkor már nálunk iskola szünet van, de Franciaországban, meg általában a környéki országokban csak júliusban kezdődik a szünet.
2019. febr. 14. 13:27
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
Az hogy éppen akkor lesz-e még iskola vagy nem semmit sem befolyásol!A szezon közepén így is úgy is kismillioan lesznek!
2019. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Mi tavaly voltunk június 12-én . Iszonyatosan sokan voltak, ezért nekem el is vesztette a varázsát. Volt olyan hely ahol másfél óra sorban állás után inkább feladtuk. Úgy döntöttünk, hogy többé nem megyünk oda, mert elég drága, és állandóan belemásztak a képembe.. Nagy csalódás volt.
2019. febr. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

"Iszonyatosan sokan voltak"


Akkor mégsem lehetett annyira drága!

2019. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

* Vagy csak nektek!

:)

2019. febr. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

ma 17:44


Angliában élünk, jól keresünk. Azért írtam, hogy drága, mert amennyibe kerül annyira nem éri meg. Az ember legalábbis mi ha valamiért fizetünk, azért el is várunk valamit. Pár éve voltunk a Floridai disneyland-ben is. Az se olcsó, de ott legalább tudott az ember szórakozni, és bár ott is sokan vannak, de nem lihegtek a nyakamba. Ott nem kellett 1 órát vagy többet állni a sorba.

2019. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Anglia is tele van csóró magyarokkal.

Vagyis tök mindegy, hogy hol éltek, ha nektek drága egy belépő, akkor csórók vagytok.

Ennyi!

2019. febr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha akkor is nagy a tömeg, akkor inkább nem megyünk. Lányomnak szerettem volna meglepetésnek szulinapjara. De nem egetverő, ha mégsem megyünk. Volt már egyszer 3 évesen, akkor még túl kicsi volt hozzá, és a nagy tömeg miatt meg mi sem élveztük.
2019. febr. 16. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!