Kezdőoldal » Utazás » Európa » Reális ár szerintetek?

Playstation1fan kérdése:

Reális ár szerintetek?

Figyelt kérdés

De most komolyan, nem akarok hülyének vagy bárminek tűnni,de intézem az utam Belaruszba. Csak ugye, a belarusz vasutak, így adja meg az árat:

Pl: 116.34 BYN na most, rendben, a valuta megvan. Csak azt nem tudom, hogy most 11634-nek olvassam, vagy 116 egész 34 századnak? Mert átváltva, gyanúsan olcsó lenne ha az utóbbi szerint járnék el :P :( kb:15.24 Ft)


Segítsetek, kérlek. Butus vagyok :O (Remélem érthetően fogalmaztam)



#pénz ##Instantidiotavagyok #deazértamatektalánmegyannyirahogyna ##Belorusz ##Waaaa
2019. febr. 28. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 116.34 BYN-re 15238.02 Forintot hoz ki (tizenötezer-ketszazharmoncnyolc)
2019. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
1 belarusi rubel 131 forint. Szóval igen az ár reális csak te nem tudsz még csak az árfolyamra sem ráguglizni normálisan.
2019. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Árfolyam átváltóval csináltam. Csak marhára nem miondegy, a pont (.) vagy a vessző (,).Mielőtt még bárki beszólna.
2019. márc. 1. 10:21
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]


Amúgy meg, ezt az oldalt kaptam. Itt váltottam át.

2019. márc. 1. 10:25
 5/13 anonim ***** válasza:

Csak egy kis logika kell hozzá, semmi más....

1. Mivel a pont a 116 után van (lehetne vessző is), ezért nem lehet tizenegyezer-..... csak száztizenhat egész.....

2. Ha továbbra is bizonytalan vagy, keress rá, hogy 1 rubel, hány Forintnak felel meg, aztán szorozd össze a két számot.

2019. márc. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Te magad utazol? Akkor baj van. Te nem butus vagy, hanem életképtelen. Remelem valaki megy veled
2019. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Majd kommentelj vissza hogy túlélted-e. Én nem sok esélyt adok rá.
2019. márc. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezreseknél szokás a számokat tagolni.
2019. márc. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fehéroroszok megesznek reggelire ;D
2019. márc. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Először is, az utolsó kommentelőknek írnám, hogy nem sűrűn utaztam még olyan országba, mint Belarusz. Nem sok dolgom volt rubellel. Másodszor. Mire megtaláltam a Belarusz rubel árfoéyamát, hosszú időbe telt. Mivel bankoknál, csak az Orosz rubel van megadva. E miatt voltam bizonytalan. Másodszor. Elég sok fele utztam már a világban, egyedül, miveé csak én vagyok utazós a családból. Nem kellenek a rossz szájú igénytelen kommemtek sem. Kövi: Utaztam már Ausztráliába, Amerikába, Ázsiába, és Afrikába. Ergo, van már pár km a hátam mögött. Mindog mindent magamnak szerveztem. Ha valami nem ment, megkérdeztem. Soha nem volt egy paraszt kommemt sem a kárdéseimhez. Ergo, megmutatja bizonyos emberek intelligencia szintjét. Most az, hogy mivel nem nagyon találtam rendes BYN árfolyamot, továbbá mint kiderült, 2016-ban ujra értékelték a valutát, marhára nem mindegy. Szoval, a sok béka segge alatt lévő, fotelhuszárnak üzenem: ha egyszer nektek lesz szükségetek segítségre, remélem, rálép a sors a nyakatokra.
2019. márc. 2. 12:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!