Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonba mennyi költőpénzel...

Londonba mennyi költőpénzel számoljak/nap?

Figyelt kérdés

Gyórséttermi étkezés (burger king, mcdonalds)

Tömegközlekedés

Esetleg italozás vagy buli egyik este

4 nap



2019. márc. 9. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

Tegnap fizettem a mekiben.

Vettünk:

2 db grand big mac

2 db mozzarella dippers

1 db medium cola zero

2db almás pite


ezekért fizettem 15 font 33 pennyt. Ez olyan 5603 forintnak felel meg


De megtudhatod a meki pontos árát, csak be kell írnod a google-ba, hogy mcdonalds uk


Tömegközlekedés árát is így tudod megnézni, mert nem mindegy milyen jegyet veszel.


Bulizás, italozás nem olcsó Angliában, főleg Londonban. Feltételezem, hogy elmúltál 21 éves.

Itt sem lehet árat mondani, mert nagyon nem mindegy, hogy milyen bulira gondolsz vagy milyen piára.

Én nem Londonban élek, de itt vidéken egy pár órás pub-ban töltött italozás barátokkal fejenként 15-20 fontba is kerül. Persze ebbe benne van egy adag sült krumpli is.

Angliában a tömegközlekedés, ital, cigi, bulizás ami elég drága mulatság.

2019. márc. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
McDonaldsnál és Burger Kingnél vannak jóval olcsóbb helyek is. Konkrét helyet nem fogok írni, mert kb minden utca teli van kajáldával.
2019. márc. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi. Nem feltétlen az olcsóság miatt írtam azokat, hanem azért mert ismerem, mert itthon is gyakran eszek ilyenekben:)) de lehet majd megpróbálok más helyeket is, habár nem sokat töltök ott.

18 elmúltam, de 21 nem, ez probléma akkor?

2019. márc. 9. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:
18 év a korhatár, nem tudom ez a 21 honnan jött. Az az USA.
2019. márc. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok

Bocsánat, azért írtam a 21 évet, mert reggel voltam vásárolni a sainsburyben, és pont ma olvastam(újra, mert mindig megakad a szemem rajta), hogy 21 éves kortól vásárolhatsz csak alkoholt.

De 18 éves elmúltál akkor pubbokba már beülhetsz. Ott is lehet finomakat vacsorázni.

Olcsó hely a mekinél nincs. Hacsak nem az utcai kebaboshoz akarsz menni kebabot enni. (megéri mert nagyon finom, és a kis adag csirkés kebab ami nem is olyan kicsi 4.50 fontba kerül) Vagy ott van a fish & chip ami még olcsó..De az is takeaway..

2019. márc. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem vehetek alkoholt 21 alatt? Szórakozóhelyre se engednek be?
2019. márc. 9. 16:36
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz 18 év felett. A boltban is csak annyi a szabály, hogy ha nem nézel ki 21 évesnek, akkor el kell kérniük a személyidet.
2019. márc. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!