Kezdőoldal » Utazás » Európa » Frankfurtban tényleg olyan...

Frankfurtban tényleg olyan rossz a közbiztonság a migránsok miatt, hogy mèg nappal sem ajánlott egyedül kimozdulni és felfedezni?

Figyelt kérdés

2019. márc. 23. 12:30
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes,nemem Mo. a legélhetőbb,pedig Koszovó kivételével mindenhol jártam.
2019. márc. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
100%

Számos helyen jártunk, éltünk nejemmel. Eddig sehol nem tapasztaltunk személyesen, minket érintő inzultust! Még olyan helyeken sem, ahol alapvetően sok probléma van. Általában a legrosszabb körülmények között élők a legbarátságosabbak. Persze, nem úgy kell közéjük menni, hogy én tojtam a spanyol viaszt, ti pedig senkik vagytok, nekem van a legdrágább autóm, telefonom, karórám, kilós fux a nyakamban, stb. :-)

Nagyon kellemes emlékeink vannak Mexikóról, Algériáról, Kongóról, Botswana-ról, Dél-afrikáról, Thaiföldről. Mindenhol találtunk barátokat, akikkel tartjuk a kapcsolatot. Mi nem a luxust keressük, hanem a valós életet, átlag körülményeket. Hamar rálehet kapni a világpolgár érzésre! :-)

Az előítéletekkel teli Magyarország a hazánk, de minél több helyen fordulunk meg, annál jobban szégyelljük magunkat az itthoni helyzet, a politika és még a lakosság miatt is. :-( Ami itthon folyik manapság, az valami irtózatosan beteg dolog! :-( orbán és bandája nem más, mint maffia módszerekkel szerveződő bűnszövetség, báránybőrbe bújt farkasok. Mesterségesen butítják a népet, hogy könnyen irányíthatóak legyenek. (persze, ez eléggé általános más országokban is)

Szerencsére az emberek többsége mindenhol politikától függetlenül szeretne élni, lerázzák magukról a hatalmi irányítást. Csak annyit tartanak be, amit nagyon muszáj, így élhetővé teszik a hétköznapjaikat. Teszik a dolgukat, melóznak, sertepertélnek a ház / lakás körül, nevelik gyerekeiket, keresik a boldogulásukat és főként a boldogságukat. A politikusokon pedig röhögnek, néha mérgelődnek minden országban, nemzetiségtől, vallástól függetlenül. Igen, mindenhol vannak olyanok is, akik elhiszik (besz.p.ák) a politikai, vallási propagandát. A szélsőségeseket leszámítva, nem okoz ez sem problémát.

Az egész bolygón lehet élni normálisan, hol jobb, hol rosszabb körülmények között, lehet barátokra lelni, boldognak lenni, a sorsot, ill. a rosszkor vagy rossz helyen helyzetet pedig nem tudod elkerülni. Ahogy mondják, a villamos bárhol elüthet. Tök egészségesen a legélhetőbb, legmodernebb városban is meglehet halni.

Az élet egy utazás, ahol nem a cél a fontos, hanem az út!

2019. márc. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Citation ***** válasza:
100%

Mondom a tuti választ. Ne nézz magyar, fidesz közeli médiát!!!!

S akkor a világot és annak VALÓS összefüggéseit is jobban megismered.

2019. márc. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Nem értem, a kérdező miért van kiakadva a 4-es válaszra/válaszolóra. Nincs benne semmi olyan (szerintem). Én azt veszem ki belőle, hogy a túlzásával éppen arra utal, hogy műbalhé ez az egész közbiz(onytalanság) a németeknél (is). Inkább te csináltathatnál magadról tolerancia és higgadtságtesztet.
2019. márc. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
12 -esnek: örülök, hogy nektek telik utazgatásra (igaz, fiatalon még én is kiszorítottam rá amennyit tudtam).
2019. márc. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
14-es: a korábbi 4-es válaszoló szövege el lett távolítva mert primitív és kötekedő volt, nem a jelenlegi 4-esnek reagált a Kérdező.
2019. márc. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
14 vok. Nem tudtam az eltávolításról, így most tárgytalannak tekintendő amit írtam a kérdezőre vonatkoztatva.
2019. ápr. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
semmi baj!:-)
2019. ápr. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!