Kezdőoldal » Utazás » Európa » Auschwitzban volt már valaki...

Auschwitzban volt már valaki gyerekkel?

Figyelt kérdés
Holnap megyünk, de nem tudom, hogy a 10 éves húgomra nem lesz-e negatív hatással a hely. Otthon már beszéltünk vele erről, elmeséltük neki mi hogyan történt. Megköszönném ha le leírnátok a tapasztalataitokat🙂

2019. ápr. 16. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Amikor megjöttél és nekünk, válaszadóknak bizonyítgatod hogy jól döntöttetek egy kislány lelki neveléssével kapcsolatban, akkor valamit elvétettél.

A válaszadók többsége elmesélte mit gondol a témáról. Sőt, ha kiírod úgy a kérdésedet, van Varsó környékén egy szabad napunk mit csináljunk egy 10 éves gyermekkel, rengeteg ötletünk lett volna.

Most nem tudom röhögjek, vagy sírjak.

2019. ápr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát ennek a kérdésnek sok értelme nem volt, kb mindenki negatív választ adott, de mégis elvitted a gyereket. Ami nem baj, mert a te döntésed, de akkor minek a kérdés?
2019. ápr. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Véleményt kerdezett ami nem azt jelenti hogy ugy is kell döntenie ahogy mások irtak😂
2019. máj. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

A kollégám történelem tanár. Ő elsős és negyedikes gyerekeit vitte el, hogy megismerjék a történelmet. Amikor haza jöttek mesélte is, hogy milyen jól viselték a gyerekei az utazást. Néhány hónap elteltével mindkét gyereke sokkal érzékenyebb lett. Nagyon intelligens gyerekekről van szó. Én nem akarok beleszólni más dolgába de én összefüggést látok az akkori utazás és a gyerekek mostani szorongása között.

Amikor bejön a nagyobbik gyerek a tanáriba nagyon gyakran felhozza a témát. Látszik rajta, hogy zavarja de nem tud szabadulni tőle. A tanítója szerint gyakran elkezdi a sírást minden ok nélkül. Ennyit a kicsi gyerekek ilyenfajta oktatásáról.

2019. máj. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!