Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyi költőpénzt érdemes...

Mennyi költőpénzt érdemes vinni egy egynapos buszos utazásra Krakkóba?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 13:10
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%

Egyetlen napra mész? Több napos a kirándulás, de csak egy nap Krakkó, vagy reggel mész Krakkóba, este meg visszajössz Magyarországra?

Szerintem a második verzió elég erős. Ahhoz túl messze van, rengeteg utazás egy fél napért....

Egyébként kb. a magyarországihoz hasonló árak vannak.

2019. ápr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Csoportos buszos utazással megyek, valami ilyennel.

[link]


Intenzív, tudom, és? Több, mint 10 éve csak ilyen intenzív utazásaim vannak, busszal vagy vonattal, mindegy.

2019. ápr. 26. 16:42
 13/18 anonim ***** válasza:
Szerintem túlértékeltem az eszedet, amikor komplett idiótának néztelek. Épp ezért szeretném tisztázni, te tényleg 13.000 forintot fizetsz azért, mert képtelen vagy rákeresni a darabonként 3000 Ft-os flixbusz jegyekre, majd kiírsz egy kérdést arra, mennyi költőpnz kell még vécpére????
2019. ápr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nincs helyismeretem, nem fogok egyedül nekiindulni.
2019. ápr. 26. 19:03
 15/18 A kérdező kommentje:
Ja, és nem ismerem a flixbuszt. Honnan kéne ismerni?
2019. ápr. 26. 19:05
 16/18 A kérdező kommentje:

Nem tudom, erre gondoltál-e, de nézd, nekem ez nem darabonként 3 ezer Ft-nak tűnik. Egy augusztusi szombatot néztem.


[link]

2019. ápr. 26. 19:17
 17/18 A kérdező kommentje:

Na, még egy. Ez direkt ugyanaz a dátum, amikor az egyik általam nézett van.

[link]


Erre még számold rá a helyi közlekedést, amivel az általam nézett úton nem kell számolni külön azon az áron felül. Cserébe kapok idegenvezetést olyan emberrel, akinek van helyismerete, tudja, mit érdemes megnézni, csoportos belépőjeggyel bejutunk, ahova belépő kell, ami általában kedvezőbb, mint egyedül, nem vacakolok, mire kitalálom, melyiket kellene kérnem, mert a csoportvezető ezt már tudja.

2019. ápr. 26. 19:22
 18/18 A kérdező kommentje:

Szólj, ha nem jót néztem, mondom a további ellenérvemet, ami a csatlakozás. Ha ugyanazt az utat nézzük, akkor már a csatlakozás probléma Krakkóig, ugyanis ahol az általam nézett utazás megáll 2 és fél órás időtöltésre, ott a flixbusnál 2 variáció van a továbbindulásig, 45 perc, ami semmire sem elég, vagy majdnem 6 óra, ami meg túl sok, és a másik helyre túl kevés marad az idő.


[link]

[link]

[link]


Szóval szervezett utazás keretében megfizetem a szervezők ismeretét, tudását, megfizetem a közlekedést, azt, hogy nem kell figyelni menetrendeket, és nem kell bosszankodni a rossz csatlakozási időpontok miatt, megfizetem az időt, megfizetem a csoporttal járó anyagi előnyöket, megfizetem azt, hogy nem kell a helyi tömegközlekedésre fizetni, és megfizetem a biztonságot azzal, hogy többen vagyunk egy idegen helyen, ahol egyedül egy ember (főleg, ha nő) nagyon ki van szolgáltatva (utaztam teljesen egyedül is, tudom, milyen). Az ismerőseim nem utaznak velem, ők kényelmesek, nekem viszont inkább rövid utazások férnek bele az időmbe.


Szuper lenne a flixbus, ha ott akarnék aludni, de nem fogok.

2019. ápr. 26. 19:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!