Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest - Ternopil (Ukrajna)...

Budapest - Ternopil (Ukrajna) a legolcsóbb utazási mód?

Figyelt kérdés

Voltak már hasonló kérdések régebben, ebből az tudtam meg, hogy el kell jutnom Záhonyig, onnan kishatárforgalmival át a határon, és ott belföldi vonathegyet venni.

Tudna valaki segíteni egy menetrendekkel és árakkal oda és vissza ?



2019. ápr. 29. 11:57
 1/6 anonim ***** válasza:

A magyar belföldi és a kishatàrforgalmi menetrendet a mavcsoport.hu oldalon találod, az ukrán belföldi menetrendet pedig az Ukrzaliznyica oldalán, uz.gov.ua


Fontos tudni, hogy a távolsági és regionális vonatok menetrendje külön keresőkben kereshető, előbbi országosan, utóbbi vasútigazgatóságok szerint. Előbbiekre online tudsz foglalni (és az árakat is látod), utobbiakra ugyan nincs ilyen opció, de a jegyek igen olcsóak.

2019. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
melékesen én azt ajánlom hogy zártat vegyen ki mert a nyitot zajos és olyan meleg van hogy meg lehet fulni ,stb ... de van 8 ezer forintét 800grh lusus ott zárt két ágyas és kényelmes ...
2019. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Olyan menetrend (+árak) kellene nekem, hogy megérkezek 10:57-kor Záhonyba és onnan hogyan tovább ??

Nem tudok ukránul, nem tudom használni ezért a menetrendet.

Angolul van elvileg menetrend, de a keresésre ez a hibaüzenet jön elő: "No trains at this station"

2019. máj. 1. 18:27
 4/6 bokanyicsaba válasza:

Szia!

Záhonyból 12:23-kor indul a leghamarabb vonat Csapra, csak oda 2,30€, oda-vissza (4 napig érvényes) 4,60€ a jegy. Ezt a jegyet tudtommal csak Záhonyban tudod megvenni, de elvileg bőven lesz rá időd.

Csaptól Ternopilig pedig itt tudod online megvenni a jegyet:

[link]

Csapról van 16:58-kor és 20:56-kor induló vonat, ezek 0:38, és 4:54-re érkeznek. Ez a szakasz harmadosztályon kb. 1400 Ft, másodosztályon 2-3000Ft, elsőn pedig 7800Ft egy irányba.

2019. máj. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az a gondom, hogy elég "lehetetlen" időpontban érkeznék meg Ternopilba (még onnan mennék tovább, de ebben az hajnali időpontban semmi sincs).

A Csapból 12:41-kor Lembergbe induló vonatot el lehet érni ha 10:57-kor szállok le Záhonyban és 12.23-kor érkezek meg Csapra?

Ha jól értem, így este 6:44 -kor lennék Lembergben és onnan Ternopilba 20:05-kor indul és 22:09-kor érkezik meg. Jól értelmeztem a menetrendet ?

2019. jún. 26. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:
azt hiszem a deutsche bahn honlapjan van fenn nemzetközi menetrend minden europai orszagra, ezt pont itt olvastam valamelyik kerdesnel, nezz utana hatha segit.
2019. júl. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!