Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsba megyünk vonattal,...

Párizsba megyünk vonattal, hogy/hol érdemes megvenni a vonatjegyet?

Figyelt kérdés
Előre meg kell venni, vagy indulás előtt is elég? Elővételben melyik oldalon tudjuk megvenni?

2019. máj. 16. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Lesznek még bajok ha ennyire nem megy az internet használata.

[link]

[link]

[link]

Amit tudtok vegyetek meg előre (Louvre, Eiffel torony, stb).

2019. máj. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Senki nem mondta hogy nem megy az intetnet használata, pláne hogy 20 vagyok. Csak kíváncsi vagyok hogy aki sokat utazott már, milyen jegyet éri meg venni, de végül úgy döntöttem, hogy bérletet veszek 5 napra ami az EU-ban használható.
2019. máj. 16. 23:11
 3/5 B6003 válasza:
Vista travel vagy Sta travel
2019. máj. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
51%

Legalább 5 értelmes okát felsorolhatnám, hogy egy érettségizett /értsd nem félanalfabéta/ ember miért nem vonattal megy Párizsba.

És legalább 5 módját tudnám anak, hogy a vonatjegy árának ötödéért repülővel, repülő vont kombinációval vagy repülő busz kombinációval hogyan jutsz el ötödannyi idő alatt párizsba.

5*5 az 25.

2019. máj. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az élményért igenis érdemes vonattal eljutni. Hosszabn idő, de cserébe sokkal kényelmesebb, nem aszalódsz egy zsúfolt buszon és nem szennyezed a környezeted! Csak ajánlani tudom
2019. jún. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!