Kezdőoldal » Utazás » Európa » El szerenék menni raftongolni,...

El szerenék menni raftongolni, de még nem voltam soha. Szerintetek egy 10 éves gyerek elvihető egy ilyen kalandra?

Figyelt kérdés

Erre gondoltam konkrétan:


[link]


Bocsi, az angolom sem túl jó, hogy ebből megértsem.



2019. jún. 20. 15:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Vannak magyarok ugyanott, kérdezd meg őket hogy egyáltalán engednek ilyen korú gyereket csónakba ülni.
2019. jún. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 beva89 válasza:

Szia!


Szerintem ez a rafting nem kimondottan gyerekeknek való, de ahogy nézegettem az oldalt, találtam neked egy ilyen családos opciót :

[link]

2019. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Például ők is magyarok.


[link]

2019. jún. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

áááá, de jó!! :)


Valamiért észre sem vettem. Megnézem, mert nem tudom van-e alsó korhatár.

2019. jún. 20. 15:52
 5/12 anonim ***** válasza:
Én voltam ezzel a magyar társasággal pár éve, csak ajánlani tudom. Ott van a honlapjukon, hogy 10 éves/150 cm-es gyerek mehet. Ne hagyjátok ki gyerekekkel a kanyoningot, nálunk azt ők jobban élvezték, igazi gyerekprogram!
2019. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én már többször voltam raftingolni, és nagyon jó. 10 éves gyerek ne legelőre üljön, ha ijedős, de amúgy nincs ok, amiért ne lenne elvihető. A húgom is 10 évesen raftingolt először.
2019. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitok! :)


A kanyoningot komolyan élvezték? Csak, mert én pont azt nem merem kipróbálni :) De lehet csak túlgondolom.

2019. jún. 21. 10:32
 8/12 anonim ***** válasza:
Tavaly, 17 évesen, canyoningozta, és imádtam, bár nagyon fárasztó (legalábbis ahol én voltam, az egy elég durva 3 órás volt), szóval kisebbeknek lehet az már túl nehéz.
2019. jún. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jópofa a kanyoning, érdemes kipróbálni, a rafting látványosabb.

Ha a kettő között választani kell, akkor rafting.

De ha van időtök, akkor próbáld ki mindkettőt.

2019. jún. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok, akkor 11-13 évesek voltak a gyerekek, jobban bírták a kanyoningot, mint mi, felnőttek :-) És ahogy írtam, jobban is tetszett nekik, mint a rafting. Igaz, óvatosságból a legkönnyebb szakaszon mentünk.
2019. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!