Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nemzetközi vonat járatoknál...

Nemzetközi vonat járatoknál OBB Reiljet 2,5 óra késés miatt kérhető-e kártérítés?

Figyelt kérdés
2019. 06,23. -án a München-Budapest Keleti pu. Között közlekedő OBB Railjet vonat, amely 7,23-kor indult, és kellett volna megérkezni 14,19-re a Keleti pu. Ezzel szemben 16,45-re érkezett be a vonat. Tehát 2,5 óra késéssel.
2019. jún. 25. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
25%
Elméletben igen, de a mávtól mire behajtod, több időd megy rá, mint amennyit kapsz.
2019. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem igaz, én besétáltam az ügyfélszolgálatra a Keletiben, kedvesen kitölttettek velem egy nyomtatványt, elmagyarázták a folyamatot, pàr héten belül megkaptam az értesítést, hogy utalják a pénzt, aztán egy hétre rá meg is kaptam.
2019. jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már koránt sem annyira rémálom a MÁV, mint volt régebben, nyilván még mindig nem egy leányálom, de az ilyeneket már alapesetben normálisan el lehet intézni, emberi időn belül.
2019. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!