Kezdőoldal » Utazás » Európa » Itt senki se járt még az...

Itt senki se járt még az Isztrián?

Figyelt kérdés

Akármit kérdezek senki nem tud semmit róla mondani..

Oké,menjek el és nézzem meg ,tapasztaljak,egyértelmű...

De azért én örülnék,ha olvashatnék néhány kalandot,ha van ilyen a bögyötökben,akkor légyszi osszátok meg velem!

Vonattal fogok menni,ezért is nekem minden mozzanat fontos,plusz egyedül.


Opatija,Pula,Lovran,Rabac,Fiume,Porec ezek érdekelnek...hogy jutottatok el oda,mi mennyi volt,milyen a hely,mit tapasztaltál..pozitív-negatív érdekel.


Sokat olvastam róla,de nem eleget. :)


Tervem Opatija környéki szállás és onnan busszal bejárni mindent...jól jönnének tapasztalatok,hogy könnyítsek a terven,mert csak 2 napom lesz.


2019. jún. 25. 22:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
bocsi,pontosan a Kvarner öböl...
2019. jún. 25. 22:34
 2/17 D. Brasco ***** válasza:
100%

És két nap alatt mégis hogy akarsz bejárni "Opatija,Pula,Lovran,Rabac,Fiume,Porec " 6 várost,ráadásul úgy hogy nem is csak pár km-re vannak egymastol?!?

Ha opitijában lesz szállásod akkor kb egyik nap rijeka,masik nap meg lungomare azt jó napot mehetsz is haza!El nem.tudom kepzelni,hogy akarsz te az ottani (maradjunk annyiban hogy nem túl acélos)tömegközlekedéssel pulaig meg porecig menni?!?Mimdezzt a megadott időtartam alatt!

2019. jún. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
2 nap alatt? "Remek" ötlet. Ráadásul helyi tömegközlekedéssel. Nagyon maximum 2 vàrosra lesz időd, azokra is futva kb.
2019. jún. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Miert, milyrn a helyi tömegközlekedés?

Azt írtam, hogy ezek érdekelnek, nem azt, hogy mindbe eltudok menni, nyilván aut választom amelyikre több idő és kedv jut. De egyikről se tudok semmit, azt mondjuk leírhattátok volna lecseszés helyett, hogy jutok el xy helyre. 😉

2019. jún. 26. 06:10
 5/17 A kérdező kommentje:

Pl Pulára lenne időm, az egyik teljes nap.

Tudom messze van, de azt gondoltam jó a tömegközlekedés... Erről is írtam ki kérdést , akkor senki se írt rá, hogy szar lenne...


Meg mondjuk most sem tér ki rá rgyikőzök se bővebben .

2019. jún. 26. 06:13
 6/17 A kérdező kommentje:
*egyikőtök
2019. jún. 26. 06:14
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Megérkezel, egyből beleugrasz a tengerbe, mert olyan eleged lesz az utazásból, aztán két napig ki sem akarsz jönni. A városnézés esti mellékprogram, egy séta, egy vacsora formájában. Két napra pláne ne tervezz nagy dolgokat. Inkább válassz ki egy szép várost, lehet Abbázia vagy Pula, és töltsd el ott a két napot, pihenéssel, helyi városnézéssel.
2019. jún. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 D. Brasco ***** válasza:

Én pulába biztosan nem mennék!Egy igazi koszos büdös kikötőváros,ami ráadásul fél napi programnak is kevés!Az óvárosi rész tényleg egy óra alatt letudható ,maximum az amfiteátrum ami érdekes lehet,az is csak akkor ha még nem láttad a rómait,vagy egyáltalán ha nem láttál még ilyet!


Rabac.....na ott mégis mit akarsz?Az isztria egyik legnagyobb turistagettója!Szó szerint semmi nincs ott,lehet fürdeni meg napozni a masik 10millio emberrel a parton es ennyi!


Porec is kb hasonlo,csak az nagyobb,van valami kis óvárosi része meg mondjuk ott az aquacolours porec ha erdekel az ilyesmi

2019. jún. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 D. Brasco ***** válasza:

Aztan ott van Fiume Lovran meg Opatija egyben!

Szerintem ezt lenne a legérdemesebb 2 napra valasztani!Rijekába visz vonat,ott leszálsz,gyakorlatilag benn is vagy a belvárosban mert kb 500meterre van tőle a vasutallomas!Aztan busszal at tudsz menni opatijába a lungomaren meg lovran-ig el tudsz setalni!

2019. jún. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2019. jún. 26. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!