Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban 4 napra mennyi...

Londonban 4 napra mennyi pénzre van szükségem?

Figyelt kérdés

Természetesen szállást és repjegyet leszámítva. Diákok vagyunk, nem tervezünk semmi “fenszi” helyen enni, a legtöbb látnivalót gyalog tervezzük megközelíteni. Reggelit/vacsorát péksütivel, palackos vízzel megoldjuk, egyszer ennénk meleg ételt egy nap, de ez lehet akár egy szelet pizza vagy hot-dog, ilyesmi.

(Tudom, van sok ilyen jellegű kérdés itt, de leszűkítve sem találtam meg a választ a kérdésemre. A netet végigböngésztem, most leginkább ott élők válaszára vagyok kiváncsi, akik ezt reálisan látják.)



2019. júl. 22. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A legolcsobb fast-food uzletlancokban enni, mint a McDonald's, KFC, Subway, stb. Ha ez nem okes, akkor ettermekben az olcsobb helyeken 10-15 fonttol felfele tudsz egyet ennj.
2019. júl. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis 10-15, akármelyik Wetherspoon pubban 5-8 fontért meg lehet kajálni, piával az árban. És sokkal jobb mint egy meki vagy KFC.
2019. júl. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a kérdésre is válaszoljak, szerintem minimum 20 font per nap, de én 30-at vinnék, max megmarad.
2019. júl. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Halihó pont most vagyok kinn nyaralni. Én felnőtt férfiként napi 20 ből kijovok. Persze nem számolom a látnivalók belepojegyeit. De enni mindig kb mindig azt ettem a tíz nap alatt.

Reggeli teszkos

3 font szendvics ,üdítő, egy zacskó chips jar mellé.


Meg egy foetkezes szinte kivétel nélkül wetherspoonban

Menüben pl egy nagy pizza üdítővel vagy sörrel 7.50

Az eddig 10.50


Napközben belefér még akár egy újabb szendvics menü. Vagy 4 sör :)


Szóval én huszassal számolok. De persze érdemes számolni a váratlan kiadásokkal.

2019. júl. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Igen, és ez az ún. meal deal (tehát szendvics+üdítő+nasi) nem csak Tescóban van, hanem kb minden szupermarketben. Egyébként az angol irodisták is ezeken élnek.
2019. júl. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak kaját veszel egy százasból kijössz. De mindenképp inkább többet vigyél mint kevesebbet. Ha véletlenül tömegközlekedést is használsz, legyen nálad 150 minimum. Londonban nem olyan egyszerű mindenhová CSAK gyalog menni.
2019. júl. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 25. 17:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Na hogy sikerült
2019. aug. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
sajnos betegség miatt elhalasztottuk januárra:) eddig nagyon hasznos válaszokat kaptam, ha valakinek még akad, ne tartsa magában😊
2019. nov. 3. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!