Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Miért tud nagyon fárasztó...

Miért tud nagyon fárasztó lenni egy utazás?

Figyelt kérdés
Ha egy buszozásról, autózásról, vagy akár több órás vonatozásról legyen is szó. Miert szendereg be az ember, hiába esetleg kialudta magát, vagy álmosodik el?

2021. nov. 21. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Én nem szoktam bealudni. Valaki egyszerűen ilyen, hogy a monotonitástól b el ász ik.
2021. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Ha van útközben látnivaló (bármi),akkor nem unalmas.Én nem pl. sose tartottam unalmasnak,mindig van mit nézni.
2021. nov. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Én nem az unalom miatt alszok be, hanem a busz, autó zúgásától, persze csak hosszú utazásnál.
2021. nov. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Sosem szoktam. Nezem a tajat, a feloket, rejtvenyeket oldok meg. Olvasni csak akkor tudok, ha nem beszelgetnek. Es repulon fel kell ebresztenem a mellettem levot, ha mar igazan pisilni kell.
2021. nov. 21. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
94%
Én pont, hogy nem tudok utazás közben aludni. Még éjszaka sem, amikor nem látni érdemben semmit. Szóval ez eléggé egyéni dolog.
2021. nov. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!