Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Melyik magyar város a legulman...

Melyik magyar város a legulmanasabb, illetve a leg úgymond fiatalosabb? Szórakozás, és csajozás szempontjából.

Figyelt kérdés
Szerintem a leguncsibb szombathely, a legjobb bp és miskolc. Szerintetek?
2014. okt. 29. 17:01
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
100%
Én Nyíregyházára szoktam bejárni. Is-is helynek mondanám, ami számomra jó, mert találok akkor is helyet, ha csendesebb helyre szeretnék menni és akkor is, ha egész éjszakás mulatságot szeretnék.
2014. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
65%
Igaz, nem voltam még minden nagyvárosban, viszont kétségtelenül Szekszárd és a tolna megyei városkák a legunalmasabbak. Évente van 1-1 koncert, de ennyi. Semmi normális szórakozóhely, diszkó, fürdő, wellness központ.. Csak néhány lebúj, de ott is a 15 évesek vannak túlnyomórészt... Viszont csajozni könnyen lehet, a lányok könnyen adják magukat:\ A legfiatalosabb - szerintem - Győr :)
2014. okt. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
34%
Pest a legjobb. az összes többi település csak arra jó hogy legyen valami az ország más részein is.
2014. okt. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Elég szrul érzem magam itt. Nincs barátom,pedig nemvagyok se idióta se csúnya. Miskolcon meg a spanok járnak szórakozni,focizni,meccsre, itt meg poshadok egyedül a szobámban..
2014. okt. 29. 17:14
 15/21 anonim válasza:
100%
Dunaújváros. Hiába középváros, hiába 40-50 ezer lakó, egy unalmas rakás szar az egész. Semmi nem történik itt. Tele van kommunista, konzervatív öregekkel, alig fejlődik a város, minden pusztul lefelé, az utakon méteresek a kátyúk, az épületek bomladoznak. Menekülni kell innen.
2014. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
83%
Számomra a legunalmasabb Tatabánya. Alig történik valami, bár most nyáron azért volt 1-2 fesztivál, de azonkívül elég gyér a felhozatal. Nekem Budapest tűnik a másik végletnek, bár lehet azért, mert keveset járok fel.
2014. okt. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges ilyen kérdést kiírni, úgyis mindenki a saját lakóhelyét fogja írni a legrosszabbnak. Mert ugye egy kis mindennapi pesszimizmus sose árt.
2014. nov. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
100%
sopron a legjobb
2014. nov. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
100%
Szombathelyi vagyok, de kicsit sem lokálpatrióta. Gyűlöltem azt a várost...ameddig Kaposvárra nem kerültem. Ennél unalmasabb megyeszékhelyen az életben nem jártam. Ha a legunalmasabb várost kérdezed, az egy elég tág fogalom, és nagy eséllyel valamiféle Mosonmagyaróvár jellegű városka kapná a megtisztelő címet. A legizgalmasabb helyek, ahol magyarországon jártam, értelemszerűen nagy városok, Budapestet, Pécset, Győrt, és Szegedet mondanám ilyennek. A kisebbek közül talán Veszprémet, Sopront, és Szentendrét.
2018. nov. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
100%

Szerintem a legunalmasabbak (főleg turisztikailag) az alföldi kisvárosok, például Püspökladány, Balmazújváros, Mezőberény, Mátészalka, Törökszentmiklós vagy Hajdúakármi. Főként a mezőgazdaság túlsúlya miatt, az Alföldön egy ugyanakkora település sokkal falusiasabb (Sopron vs. Békéscsaba). Legjobbak a százezer fő felettiek (nyolc db), valamint Siófok.


A 12. válaszolónak kék kezet adtam, mert megválaszolta a kérdést, de mint Tolna megyei fellépek a megye mellett. Szekszárdot nem érdemes más megyeszékhelyekkel, legfeljebb csak Salgótarjánnal összehasonlítani. Ezen a kettőn kívül minden székhely eléri az ötvenezer főt, Szekszárd pedig csak 32 ezer. A hasonló méretű Cegléddel, Pápával, Hajdúböszörménnyel érdemes összevetni, azokkal szemben meg is állja a helyét.

2018. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!