Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti elengednétek a 15 éves...

Ti elengednétek a 15 éves lányotokat egyedül Pestről Szegedre? (Bp-n felrakják a vonatra, Szegeden várják az állomáson)

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 16:47
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idősen már egyedül felraktak a repülőre, és még át is kellett szállnom Európa egyik legnagyobb repterén (Frankfurtban). Sokkal jobban féltem hogy eltévedek, mint a szüleim :)
2014. dec. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Hát...Eddig azon a véleményen vagyok, hogy megmutatom nekik a kérdést, hátha végre elengednek. :) Szerintem így is eléggé talpraesett vagyok nem hinném, hogy bármi baj lesz :) Drukkoljatok! :D
2014. dec. 8. 16:24
 13/33 anonim válasza:
Az, hogy ez a kérdés egyáltalán felmerül, magyarázat arra, hogy miért az a sok, sok tenaeger, aki még nem adott fel csomagot , vagy nem fizetett be csekket a postán. Gőze nincs, hogyan viselkedjen egy hivatalban, és szívdobogást kap, ha netán Ő fizet az étteremben.
2014. dec. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 librikus ***** válasza:
10 éves voltam amikor anyám feltett a hajóra Keszthelyen. Siófokon átballagtam az állomásra, megváltottam a jegyet Darány- Pusztáig, onnan átbandukoltam a szomszéd faluba nagyanyámhoz. Igaz fiú voltam, de 15 éves lány már nagylány! librikus.
2014. dec. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim válasza:
Én 12 évesen utaztam először egyedül vonattal. Elég ritka hogy valakit vonaton ér bántalmazás, nem kell félned ettől az utazástól :)
2014. dec. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim válasza:
Szerintem túlzó az aggodalmuk, de érthető, hogy az első alkalom félelmetesnek tűnhet nekik, főleg lány esetében. Azt is feltételezem, hogy egyke vagy. Próbáld őket megnyugtatni (várnak rád, mások is lesznek a vonaton), esetleg megbeszélni, hogy félúton felhívod őket, hogy minden rendben van.
2014. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Felraknak leszednek...smemiség, nem értem miért ne mehetne így bárki? :D mondjuk 12-13-tól okés
2014. dec. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Hát, megmutattam anyunak. :T Kiakadt, hogy ez nem így működik, én ezzel biztos azt akartam mondani neki, hogy Ő rossz szülő.... Hát nem tudom...csak szeretném meglátogatni a barátom :( De úgy néz ki nem fog menni...További ötletet legyen szíves mondani mindenki, mert már 3 hónapja nem találkoztunk:(
2014. dec. 12. 17:51
 19/33 anonim ***** válasza:
Bár anyukád hozzászólásai erősen bigottak és a gondolkodásra való hajlamot sem tartalmazzák, azért te sem voltál éppen magadnál, amikor 15 évesen, túlkompenzáló szülők mellett belementél egy távkapcsolatba. Egyáltalán találkoztatok már, vagy ez valami netszerelem? Bakker, most esik le, hogy nem is a vonatozás a gondjuk, hanem hogy valami ötven éves pedofil vár rád és felcsinál az állomás melletti bozótosban, aztán majd két hét múlva kihúzzák a hulládat a 200 kmel lejjebb a Tiszából. Ki az akihez mennél? Pontosan tudod? Ők tudják? Ezt miért hallgattad el a kérdésből?
2014. dec. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukádnak nem a vonatozással van baja.
2014. dec. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!