Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Ti elengednétek a 15 éves...

Ti elengednétek a 15 éves lányotokat egyedül Pestről Szegedre? (Bp-n felrakják a vonatra, Szegeden várják az állomáson)

Figyelt kérdés

2014. dec. 7. 16:47
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
6 éves koromtól rendszeresen egyedül vonatoztam le a nagyszüleimhez. Igaz, ennek 50 éve, és valljuk be, akkor mg más világ volt.
2014. dec. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Azért egy 6 éves gyereket egyedül elengedni 50 évvel ezelőtt is elég nagy felelőtlenség volt szerintem.
2014. dec. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:
Halkan megjegyezném, hogy a barátom alig idősebb nálam valaminél és anyukámék ismerik, szeretik őt. :) Rengetegszer volt nálunk, és nagyon jóban vannak a szüleim, örülnek neki, hogy ilyen rendes embert fogtam ki első nagy szerelmemben. :) SZóval a pedofilozásból köszönöm szépen nem kérek... A probléma az, hogy anyukámék féltenek, állításuk szerint nem engedhetik meg maguknak, hogy bármi bajom essen.
2014. dec. 13. 15:57
 24/33 A kérdező kommentje:
És egyébként, még elfelejtettem: Már én is voltam Szegeden, a szüleimmel, a két család jóban van :)
2014. dec. 13. 15:59
 25/33 anonim válasza:
Én sem engedném el a 15 éves lányomat Pestről Szegedre a barátjához!Jöjjön a fiú,ha akar!
2014. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy ennyit változtat a dolgon az, hogy miért megyek. :) Kedves utolsó, a barátom is jön amikor csak tud, de én is szeretnék menni, hiszen milyen már az, hogy ha csak ő jön?:) Egyébként a kérdésembe azért nem írtam bele, hogy miért megyek, mert azzal nincs semmi probléma (apa mondta, hogy ha gondolom levisz, de a benzin meg drága :T), viszont engem meg paranoiásan féltenek. Szeretném megtudni, hogy az, hogy ennyire féltenek az utazástól úgymond normális-e?
2014. dec. 13. 20:36
 27/33 anonim válasza:
Nem, ez túlzás. Konkrétan mitől félt anyud? Többen is írták, hogy minél később önállósodsz, annál több problémád lesz rutin dolgokkal. Ennyi erővel az utcára se engedjen ki egyedül, mert ott is számtalan módon eshet bajod, még fényes nappal is... ezt kellene megértetni anyukáddal, és egy arany középutat keresnetek.
2014. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"Azért egy 6 éves gyereket egyedül elengedni 50 évvel ezelőtt is elég nagy felelőtlenség volt szerintem."

Mint mondtam, az más világ volt. Akkor még a felnőttek egy csapatban játszottak, és mindenki felelősséget érzett minden gyerek iránt. Jó, persze ez azzal is járt, hogy akár egy sallert is leakasztott, ha a helyzet úgy kívánta. Ha az iskolában rossz fát tettünk a tűzre, ott is, meg otthon is szorult a hurok. Apuci nem rohant be megverni a tanárt, mert az fegyelmezni próbált engem, amikor ön-, vagy közveszélyes balfszságra készültem.

2014. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
Én 14 évesen körbebicajoztam két hét alatt az egész országot egy 15 és egy 18 éves unokatesómmal ... persze fiú vagyok. Ez jó húsz éve volt. Nagy néha hazatelefonáltunk, nem volt még mobil. De olyan is volt, hogy egy hetes táborból egyszer sem szóltunk haza gimisként, és nem vesztünk el mégsem.
2014. dec. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy féltenek és úgy gondolják, hogy ha a közelben baj történik ott lehetnek velem, de ha távol vagyok nem segíthetnek. És egy igaz is, hiszen 180km, az 180 km, de csak nem lenne semmi a vonaton :D

Utolsónak: De te ott másokkal voltál :) Unokatesómmal elengednének, gondolom...

2014. dec. 16. 16:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!