Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Budapest élhető?

Budapest élhető?

Figyelt kérdés
2018. márc. 9. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Igen.
2018. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13%
Buda igen, pest nem
2018. márc. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Van különbség a 2 oldal között összességében nézve és a nagyon elit részeket nem számolva? :O
2018. márc. 9. 19:16
 4/10 anonim ***** válasza:
4%

kb mint az eg es fold kozott

11.-ben lakom, tagas, elheto, zold

9.-ben dolgozom koszfeszek, maga a ferto

2018. márc. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A 9. melyik része különb ennyire a 11.-nél? Illetve a 11. melyik része jó ennyire?

Pont szűknek érzem a 11.-et amúgy. Koszosnak is, de az egész városra igaz.

2018. márc. 9. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ami nekem nagyon negatív:

hétköznapokon reggel és délután is minimum egy-egy órát ülök a dugóban,

szinte mindenhol fizetni kell a parkolásért, de parkolóhely az alig van,

a pesti kerületek mocskosak, sok a csöves

BKV katasztrófa, mert az is tele van csövessel

minden drágább, pl. éttermek, de még a mozijegy is


Viszont rengeteg a pozitívum, sok programlehetőség van.


Az biztos, hogy megélni sokkal többe kerül itt mint vidéken. Én éltem vidéken is, de a fővárosban kb havi 200 ezerrel több megy el.

2018. márc. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%

Ja, kivéve, hogy a közlekedés fos, lassú, az utcák koszosak és az aluljárókban csomó hajléktalan lebzsel.


Szóval inkább mégsem, ja az albiárak meg a pitsában fenn vannak.


Hagyjuk, elég volt az a 1,5 év, amit benn éltem, soha többé.

2018. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Leginkább úgy jellemezném, hogy érdekes keveréke a balkáni és nyugatias viszonyoknak.


Mintapélda erre, hogy bemész a Kökibe, szipi-szupi bevásárlóközpont, majd kinyílik egy ajtó, és átlépsz Kőbánya-Kispest vasútállomásra. Hirtelen szó szerint egy másik világba lépsz át, igazi putri hely.


Vagy leszállsz a vadonatúj 4-es metróról, elindulsz felfelé, és az új aluljáró kong az ürességtől, sehol egy üzlet, sehol élet, csak csövesek egymás hegyén hátán.


Vagy belváros. Bent vagy a legjobb, legdrágább éttermekben, külföldiek, irodisták társaságában. Ajtón kifelé meg úgy kell átlépni a saját ürülékében harmadik napja fetrengő hajléktalant.

2018. márc. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen élhető. Én Pest egyik családiházas külvárosában élek. Zöld, széles utcák vannak, csendes, különösebben este sem kell félni. Sok jó iskola, orvos és bevásárló lehetőség van a közelben. Ha a belváros nyüzsijére vágyok, 20 perc alatt bent vagyok a Nyugatiban vonattal.
2018. márc. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 jani273 ***** válasza:
En a multkor votam peston oszt nem vot elet. Csudalkoztam is hogy hun vannak az eltok. Oszt nem vot. Budara nem montem at mer nem is gondoltam ra. Nahhh, ilyet.!!
2018. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!