Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szingliként bevállaljam a...

Szingliként bevállaljam a haverokkal a nyaralást, ha ők hozzák a barátnőjüket?

Figyelt kérdés
Gyerekkori barátaim mindhárman, nagyon jóba vagyok velük, és a barátnőjükkel is. De, nem lenne kicsit gáz az, hogy ők ott vannak mint 3 pár, én meg egyedül? Mellesleg az a gond, hogy vagy így jönnek, vagy pedig sehogy, mert se a barátnőiket nem akarják otthon hagyni, sem pedig engem.

2018. jún. 4. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik csajnak csak van egy ráérő barátnője?!
2018. jún. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én elmegyek veled. 18/l :D
2018. jún. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Irigyelni fognak, hogy csajozhatsz :D
2018. jún. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik csajnak csak van egy ráérős pasija!?
2018. jún. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ó, nehogy ezért fosszad meg magadat egy utazás élményétől! Ki tudja, lehet utazás közben akadsz rá valakire, akivel megtaláljátok egymásban azt, akit régóta kerestetek.
2018. jún. 5. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Persze, hogy vállald be!

Gondolj csak bele, te az egész nyaralás alatt büntetlenül bámulhatod a csajokat, sőt akár minden este másikat is vihetsz haza... a többiek még irigyelni is fognak ezért :D

2018. jún. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!