Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Írja le nekem valaki szájbarág...

Mamkaa kérdése:

Írja le nekem valaki szájbarágósan, hogy ha Budapest Ferihegy megállónál leszállok a Cegléd felől érkező vonatról, merre menjek a 200E buszmegállóhoz, ami kivisz a repülőtér 2 termináljához? Köszönöm előre is ha valaki meg tudja mondani.

Figyelt kérdés
Csomaggal megyek, ezért kellene tudnom, hogy milyen messzire és milyen körülmények között jutok oda

#busz #Ferihegy #vasúti megállótól-reptérre
2019. aug. 20. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
A vonat menetirány szerinti irányba (a felüljáró irányába) indulj el, a peron vége felé lesz egy kis lépcső lefelé, rögtön ott van a buszmegálló. Nem lehet eltéveszteni, más nincs is ott.
2019. aug. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Amit fent írtam a streetview-n:


[link]

2019. aug. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
63%

Igen, kb úgy képzeld el mintha a kettes válaszban linkelt street view-on látható vonatról szállnál le. Csak oda lesétálsz az út mellé, és ott is a buszmegálló. Talán 20-50 métert kell sétálnod, attól függően, hogy a vonat melyik végében utazol.

Amikor énis elsőnek utaztam, én sem tudtam, de ezt nem lehet eltéveszteni, mert rögtön mellette van a megálló, és a menetrend is elég egyértelmű. Elég sűrűen jönnek a buszok, ne szaladj ha épp bent áll egy amikor te szállsz le a vonatról.


A vasútállomáson amikor veszed a vonatjegyed (mondjuk Cegléden), kérj egy buszjegyet is, és akkor azzal nem kell bajlódnod a buszon. 350 forint azt hiszem.

2019. aug. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Ja és úgyis a külső vágányra érkezik a vonat, így nem kell majd használod a felüljárót sem.

(Csak ezért írtam, mert a képen látható vonat pont a belső síneken van, ami már Cegléd felé megy)

2019. aug. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Kövesd a többieket.
2019. aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Leszállsz a vonatról, elindulsz a felüljáró felè, de nem mész fel rá, hanem a rögtön ott található megálloban felszállsz a 200E buszra. Rámpa vagy rövid lépcső között választhatsz.


A vonatjegy mellè kérj reptéri buszjegyet, olcsobb és egyszerűbb úgy.


(Visszaúton majd át kell menned a felüljárón es a liftek nem üzemelnek.)

2019. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ, olyan jól leírtátok, hogy szerintem még én is egyből oda fogok találni.
2019. aug. 21. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!